Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mit remélhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit remélhet egy olyan srác, akit 1,5 év alatt 6x küldtem el? (pár emlékezetesebb alkalom ismertetése)

Figyelt kérdés
A sztori igen bonyolult, ugyanis a szóban forgó lovag miután megtudta, hogy van barátom, egyik barátnőmmel jött össze 2 teljes hét erejéig, majd egy kis intermezzo után egy másik lánnyal. Igaz, 3 nappal később kitalálta, szerelmes belém és tetszem neki, de nem akar elszakítani a barátomtól. Akkor koptattam, azonban egy házibulin csókolóztunk, ezután megint elküldtem, felismerve, ez így nem helyes. De sajnos nem fogta fel, mivel újra felbukkant pár hónap múlva. Akkor találkoztunk, mint két haver, de őt ez kellemetlenül érintette (pedig épp akkor költözött össze a barátnőjével!). Összevesztünk, mivel kb. kijelentette,hogy örömmel venné, ha a szeretője lennék. (ennyit a nagy szerelemről XD). Természetesen elküldtem és pár hónapig ismét nem beszéltünk, ám most újra jelentkezett. Mit akarhat vajon még ezek után?
2010. dec. 12. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyikőtökkel se szívesen barátkoznék.
2010. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
az illető nem normális. öld meg.
2010. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
csókolóztál vele? mikor van barátod? hülye r*banc...
2010. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
már találkozás előtt küldd a fenébe! Azt akkor nem akar majd semmit. Minek fájdítod a fejed egy idióta miatt? Kell ez neked?
2010. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mint haver, nagyon bírom, ráadásul a baráti körünk is többnyire azonos. Igaz, minden incidenst követően bőszen kerültük egymást, de ő előbb-utóbb mindig újra megtalál. :S
2010. dec. 12. 20:21
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Feküdj le vele...

Utána már úgysem fogsz kelleni neki...Gumit húzzatok...

2010. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért feküdnék le vele, ha nem szeretem? :S
2010. dec. 12. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:
ha már megcsókoltad...akkor le is feküdnél vele...
2010. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit foglalkozol vele?!
2010. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem értem, hogy mit akarhat még. Elég gáz lenne, ha ennyi visszautasítást követően még mindig abban bízik, hogy lefekszem vele. Vagy nem?
2010. dec. 12. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!