Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muszáj nyomulni, vagy rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj nyomulni, vagy rám talál anélkül is?

Figyelt kérdés

Már párkapcsolatra vágyok, de nem tudom, hogy mit csináljak. Várjak, várjak, és majd találok egy aranyos csajt? Vagy ismerkedjek sokat bulikba, hívjak el minél több csajt randizni?


16F


2011. aug. 22. 16:11
 1/8 BlackSword ***** válasza:
100%
Keressél... Mert ha csak ülsz a fenekeden, akkor nem fog odamenni hozzád...
2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
a sok elmélettel ide oda, hogy ma már a lányok kezdeményeznek,jó érzés egy lánynak ha hozzá mennek oda a fiúk és nem ő kell fusson utánuk.legalábbis nekem ez a véleményem,úgyhogy szedd össze magad...cselekedj
2011. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem arról beszélek, hogy a csajok futnak utánam, hanem az egymásra találásról. találkozunk valahol, elkezdünk beszélgetni, ilyesmi.


vagy... én futok utánuk, szólítok le idegen csajokat, ilyesmi ..:D

2011. aug. 22. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj sokat. Ha a sült galambot várod akkor várhatsz, nagyon kicsi az esélye hogy pont hozzád repül oda. (de megeshet).


Amúgy meg minél jobban akarunk és vágyunk valamire annál jobban nem fog sikerülni.

2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, flörtölj. Meg fogod érezni, ha valakivel mélyebb a kapcsolat alakulása, mint barátság.
2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj vesd be magad mertén is vártam és mikor cselekedtem volna nem tudtam mit tegyek és dobtak
2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne nyomulj, hidd el az sose jó:) de keresgess nyugodtan, ismerkedj, járj el új helyekre, ismerj meg minél több embert. :) ha tetszik akkor pedig hívd el randizni..nem sokat veszíthetsz. de ha csak ülsz a fenekeden akkor soha az életben nem lesz barátnőd. én még mindig osztom, hogy a fiúk kezdeményezzenek, tehát ha akarod, hogy legyen valaki, akkor hajráá..de csak mértékkel:)


16/L

2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj ki minél tobb csajjal (sok csajjal leszel="alfahím" vagy), aztán válassz egyet kozuluk. A lányoknak fontos, hogy lássák más csajok szeretnek veled lenni, ez a szemukben azt jelenti, hogy biztos "tuti pasi" vagy.
2011. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!