Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl nagy ajándék egy nyaklánc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy ajándék egy nyaklánc 1 hét után?

Figyelt kérdés
1 hete összejöttem egy lánnyal és arra gondoltam veszek neki egy ilyen törött szíves nyakláncot aminek az egyik fele nála a másik nálam van? jő ötlet vagy mit vegyek neki? mivel nyűgözzem le?
2011. júl. 31. 00:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
biztosan értékelni fogja...ne legyen túl drága nehogy azt higgye hogy a pénzeddel akarod lenyűgözni, ha esetleg kézzel tudsz valami hasonlót csinálni inkább azt ajánlom.
2011. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
:D fasza ajándék ez add oda neki szerintem :) nem baj ha kedves vagy már mint ennyi idő után :)
2011. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet de kezdésként inkább valami bonbont vinnék.
2011. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy BMW-t annak biztos örülne
2011. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1 hét után túlzás az ilyesmi. Ne ilyen nagy ajándékokkal próbáld lenyűgözni, hanem apróságokkal, vagy inkább a személyiségeddel, közös programokkal. Én évfordulóra is bőven megelégednék egy ilyen nyaklánccal... Egy hét után kicsit megijednék tőle, hogy ha most ilyet kapok, akkor mit kapok majd a szülinapomra- és mivel mi szegények vagyunk, egyből azon járna az agyam, hogy hogy fogok viszonozni annyi ajándékot... Én személy szerint jobban örülök a barátomék kertjéből egy szál rózsának, mint egy vásárolt hatalmas rózsacsokornak, és mindig is a kézzel készített ajándékok álltak közel a szívemhez.

De persze nem vagyunk egyformák, Te ismered a barátnődet, Neked kell tudnod, minek örülne. Én csak azt mondom, hogy nem feltétlenül ilyen nagy dolgokkal kell lenyűgözni, elég egy kedves sms is... :)

20L

2011. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 napietus ***** válasza:
hát nem tudom, én egy hét után túlzásnak tartanám. ha mindenképp ajándékot akarsz venni, inkább csoki vagy virág, az bőven elég.
2011. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk fél év után oda is adhatod neki. Egy hét után kicsit sok ez még.
2011. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 napietus ***** válasza:
ja, és nemis az ára miatt tartanám túlzásnak, hanem ez a törött szíves dolog inkább már komolyabb kapcsolatban elfogadható szerintem. és 1 hét után ezt még nem tudhatja egyikőtök sem, szóval a lány helyében kicsit megijednék.
2011. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hányszor randiztatok az egy hét alatt? Meddig jutottatok el? Ha még csak az ismerkedés fázisában vagytok, és a lánynak egyelőre csak egy szimpatikus srác vagy, akivel elmegy ide-oda, akkor egy ilyen ajándék a frászt is hozhatja rá.
2011. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát én agyf*szt kapnék tőle...

1 hét után, az összetartozás jeléül közös szívecske??? elpocsékolod a szeretet és az összetartozás fogalmát.

nekem tuti az jutnaeszembe, h vajon hány csajon ficeg még ugyanilyen, tőled. 1 hét után ne viccelj már. egy hetet bárkivel lehet járni, annyit még mellettem is kibírnak az emberek többnyire :DDDD

2011. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!