Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha interneten ismerkedsz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten ismerkedsz és 3-4 levél után a pasi elkéri a tel. Számod, megadod neki?

Figyelt kérdés

Normálisnak tűnik, bár nyilván mindenki a legjobb színben tünteti fel magát ilyenkor. Tetszeni tetszik.


De az a problémám, hogy én nem szeretek telefonon beszélgetni, főleg ismeretlenekkel nem! Nem tudom, valahogy ideges leszek tőle! Mit mondjak neki? Hogy gyors még nekem ez a tempó? Valaki ötlet?

22/N


2011. szept. 15. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia...én is ilyen vagyok,megszoktam irni, hogy neharagudj,de én nem adom meg mindenkinek a tel.számom,kicsit még írkáljunk,hogy jobban megismerjuk egymást..amugy én sem szeretek tel.-en beszélgetni idegenekkel
2011. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
47%
ne add meg. inkább kérd el az övét, és hívd fel Te (persze rejtett számról). ha találkoztok személyesen, majd eldöntöd megadod-e a számodat vagy nem.
2011. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem csak nekem van ilyen telefon-fóbiám. :D
2011. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Írtam neki, hogy még nem ismerjük egymást annyira, hogy telszámot cseréljünk, majd esetleg a későbbiekben.
2011. szept. 15. 14:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj igen, nekem is halálom, amikor idegenekkel kell beszélni, totál leizzadok, pedig tudom, hogy ne harapnak, de kiver a víz, ha ismeretlen emberekkel kell telón beszélgetni... :D
2011. szept. 15. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:

én a legalapabb ismeretség után már élőben szeretnék vele találkozni, és úgy megismerni. Mivel levélben egyrészt sose fogom rendesen ismerni, se tudni, hogy miféle. véleményeket írni már az is tud aki nem segghülye és nem bukott meg nyelvtanból.... utálok neten látatlanban "összejönni" valakivel...

és a telefonálásnak sincs sok értelme, valóban. pláne, hogy itt mindkét fél izgatott, zárkózott is. akkor meg mi értelme?

18F

2011. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennek (mármint a személyes találkozónak) egyelőre az akadálya leginkább a távolság, mert nem a szomszédban lakik sajnos...
2011. szept. 15. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A chat-et javasolnam: msn/skype stb. Az email csak a legelejen kell, telefon szerintem is tul korai, a chat meg ott van pont feluton.


35F

2011. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!