Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy barátomat aki lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátomat aki lány megkérdezem h nem járna-e velem és ő azt mondja nem a barátságát elveszíthetem?

Figyelt kérdés
15f
2009. ápr. 16. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A baratsagot nem feltétlenul teszi tönkre, de ha az egyik fél többet érez, mint a masik, akkor az mar nem baratsag.
2009. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Nekem már volt ilyen esetem=) Az egyik legjobb barátom elmondta, hogy már egy ideje szeretne tőlem többet is... Sosem vonzódtam hozzá, így elutasítottam. Utána hetekig egymásra sem tudtunk nézni, láttam rajta, hogy eléggé összetört, és rettenetesen hibásnak éreztem magam. Két hónap múlva már minden a régi volt=) Én kerültem a pasi-témát, ő pedig nem hozta fel többé ezt a dolgot... Ha igaz barátok vagytok, előbb-utóbb rendbe jön a helyzet [ha nemet mond:)].
2009. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz kérdés, én is hasonló helyzetben vagyok, az egyik edzőtársamba vagyok igen szerelmes, de azt hiszem viszonzatlan marad, közben meg a legjobb haverom is egyben.

Hát nem tudom, de azt gondolom, ha tényleg nagyon jó barátságról van szó, akkor ezt a kérdést is nyíltan meg lehet beszélni úgy, hogy egyikőtökben se maradjon rossz érzés utána. Nem? Végül is egy valódi jó barátság erről szól, hogy nincsenek tabuk, és nem sértődünk be a másikra .... Mindezzel együtt nehéz, de még nehezebb, ha nem is beszéltek róla, ez egészen bioztos.

2009. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Jah, és azóta már barátnője is van=)

Előző voltam:)

2009. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én az elsővel értek egyet. Ha az egyik fél többet érez a másik iránt az lehet egy kicsit taszító is annak aki nem érez szerelmet, csak barátságot a másik iránt...

Sokat nem akarok mondani, mert nem tok én se sokat a dologról és így nehéz pontosan válaszolni.

Ami a lényeg. Lehet h naon tetszik a legjobb barátod (aki lány) deh szerelmes ne legyél bele, mert az akár a barátságotokba is kerülhet. A barát az barát.

Bocs ha véletlen vmivel megbántottalak, deh nem állt szándékomba.

Minden jót kívánok neked (nektek)!!!!!!!!

2009. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem még középiskolában meg főiskola első évében volt egy lánybarátom. Mindig járni szerettem volna vele meg őrületesen nézett ki úgyhogy a szexet sem kellett volna kétszer kérnie, de amellett iszonyatos jó fej volt.

De ami megmaradt bennem az nem a barátság, hanem hogy úúúú de jó lett volna.


Szóval ilyen nincs, hogy barátság fiú és lány közöt... Az egyik mindig többet akar. Főleg a fiú. Tehát nincs mit elveszíteni. És ha megkérdezed akkor marha nagy esélye van, hogy nemet mond. Akkor mit csinálsz? Tudsz ránézni a negatív válasz után is úgy rá, hogy jaj de jó van egy lány barátom? Persze, hogy nem.

2009. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
normális felfogású ember nem utál meg érte...és itt vége is lenne ha nem lenne ennyi szelleminulla
2009. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Am fiú és lány között naon is nagy barátság van!!!

Lány-lány barátság: a lányok irigykednek egymásra (egyik szebb mint a másik, nekem is tetszik az a pasi ami a másiknak, stb...)

Fiú-fiú barátság: nézzünk meg egy meccset egy sör mellett és szedjünk fel pár bigét

Fiú-lány barátság: meglehet egymással szinte mindent beszélni (azért szinte mindent mert mondjuk a nemi izéket nem naon lehet szntem)

Ha nem is így van amit az előbb leírtam FIÚ ÉS LÁNY KÖZÖTT IGENIS VAN BARÁTSÁG!!!

Nekem már 7. éve van egy fiú barátom. A legjobb. Lánybarátaim kb egy évig tartanak...

Figyi... A fiú barátomnak meghalt az anyukája... A haverjének nem annyira akarta elmondani, mert ő nem az volt akinek ilyet lehet mondani.

Az első én voltam a családján kívül aki megtudtam. (később am a haverja is megtudta)

Lehet h sokan nem értenek velem egyet deh én csak a tapasztalataimat írtam le... És asszem itt ez a feladat...

2009. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat en nagyon is egyetertek az elottem iroval.Szerintem is lehet baratsag lannyal es ah mondtad egy fiu lany barati kapcsolatban lehet a legtobb mindent megbeszelni.Ezeket mind tapasztalatbol mondom mivel nekem is vannak lanybarataim viszont egy lannyal nagyon jol egyezek es tenyleg naon sok mindent megbeszelunk. Visszaterve pedig en is mondhatom h egyik mindig tobbet erez a masik irant azonban ha nem lehet tobb akkor inkabb orizzuk meg a baratsagot mert szerintem nem az rontja el ha megkerded h o nem e akar tobbet hanem az ha nem tudod elfogadni a vallaszat.Es igy igazan senki nem nyer csak elveszitesz egy igazi baratot...ami fiu lanynal eleg ritka.Kar lenne.
2009. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2009-04-16 19:38, szerinted eldöntheted, hogy te most szerelmes legyél-e a barátodba vagy ne? Kétlem. Ez így nem befolyásolható... tehát ilyenkor gyakorlatilag hagyni kell, hogy vigyenek magukkal az események.

HA tényleg jó barátod, viszont nem érez mást, akkor szerintem elsimul a helyzet, és talán elfelejted őt, mint a nagy Ő... :)

2010. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!