Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú szándékosan húzni akarja azzal egy lány agyát hogy nem csókolja őt meg?

Figyelt kérdés

vagy csak fél?

már bőven voltak olyan helyzetek, amikor simán megcsókolhatott volna, de nem csinál semmit.

az egyértelmű hogy tetszek neki, és ő is nekem. szóval már nem értem. de nem akarok én lépni elsőnek, vagy siettetni ha ő még nem akarja.

szóval szerintetek lehet hogy direkt csinálja? ti mit gondolnátok ilyenkor?

16/l


2011. nov. 13. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy direkt húz vele. annál jobban fogod értékelni az első csókot :D nekem a volt barátom csinált ilyet sokszor szex előtt, az előjáték során :DD húh, nagyon fel tudott vele húzni, meg izgatniX)


persze az is lehet, hogy félreértetted...

2011. nov. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van.

Például én is szoktam így tenni.


Ez egy kedvenc 'taktikám' a csajoknál akikkel komolyan tervezek.

Jótékony hatással van a lányokra, ha 1 kicsit váratják őket.

2011. nov. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak hogy idézzek innen egy tagot:

...Nem reszletezem, odajott egy bizonyos indokkal, majd kesobb latszott rajta, hogy smarolni akar. En meg kicsit huzni szerettem volna az agyat, de egyszer csak lekapott...

2011. nov. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam a volt barátnőmmel. Addig huztam amíg már ő kérte h csókoljam meg. Azota már nem szeret, dobott...
2011. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!