Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagy melegre való tekintette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy melegre való tekintettel, mostanában meztelenül alszom, viszont, holnap itt fog aludni a barátnőm. Szerintetek tolakodásnak venné, ha holnap se vennék fel ruhát?

Figyelt kérdés
Nem fogja azt gondolni, hogy esetleg azért vagyok meztelen, mert szexelni akarok vele? Egyébként még mindketten szüzek vagyunk. Annak örülnék a legjobban, ha ő is megszabadulna a ruháitól, mert akkor nekem se lenne ciki a helyzet, viszont izgató annál inkább :P
2011. aug. 24. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mit nem tudtatok megállni hogy meztelenül aludjatok vagy hogy keféljetek? egyébként most mi is volt a célod? hogy ne vegye tolakodásnak hogy pucér vagy vagy az hogy meg is b@szd?
2011. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na ugye? :D Megmondtam, hogy nem marad el! ;) És jó volt? :D
2011. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!