Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt ulok Spanyolorszagba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt ulok Spanyolorszagba, rohadt meleg is van, nem tudok aludni. Es ami a legrosszabb, nem tudok masra gondolni, csak arra a bizonyos sracra. Folyt. Lent. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap eskuvon voltam. Eleg bonyolult ez az egesz, mert roman eskuvo volt. Szal szinte mindenki roman volt. En meg Mo-on lakom, es nem annyira tudok jol romanul (. szal rokonokkal ilyen alapveto dolgokrol eltudunk beszelni. ) es volt ott egy srac, aki nagyon tetszik, de csak romanul es spanyolul tud. Vele almodtam az este: h bicajoztam a hazuk elott es egy szerelmes szamot enekelt az ablakon keresztul. Nekem :$ pedig nem is ismertuk egymas. Aztan kijott az utcara. Smar. Osszejottunk, kezenfogva jarkaltunk. Irigykedve neztek ram, h O az enyem. :$ aztan felkeltem. Sirtam. Annyira rossz volt. Tudom h ez az egesz dolog ugyse mukodne, de akk is szar. Ki tudja mikor fogunk meg osszefutni. Az even mar tuti nem. SOS 17L
2010. jún. 22. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Örülnék ha Spanyolországban ülnék, és rohadt meleg lenne --.-"

Amúgy biztos szép emlék lesz egyszer, azaz el fogod felejteni, ha nehéz is elhinni. Te is belátod, hogy reménytelen, kár keseregni. Szép volt, jó volt, elmúlt.

2010. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

SOS mit csinálj? nézz egy kis tv-t és feküdj le aludni. Holnap meg füröödj egy jót a tengerben.

Aztán meg felejtsd el ezt a butaságot, és nézz egy olyan pasi után, aki nem lakik tőled 31 km-nél távolabb.

2010. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

úristen. mit keresnek a románok spanyolországban?:O

már azt hittem románt írsz a zsidó helyett, de mivel románul beszél biztos román.Először láttad a srácot. Vannak álmaid neked is hallod-e, és még sírtál is. érzelmi csőd, bocsi. Nem tudsz mit csinálni. a Szerelemnek egyetlen nemzetközi formája van a csók, de ha ezt bevállalod akkor utána majd meséld is el:) Erre nem fogsz jobb választ kapni annál, hogy el kell felejtened.

Sajnálom:_

2010. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

köszönöm h tudattad velünk h hol vagy és h kikkel, de én leszarom a te nagy problémádat, és a tetves álmaidat, kezdj el gondolkozni, és tanulj.

Komolyan nem értem a problémád, mivel nincs, te is tudod h soha nem fogod látni és kész mi ebben a nehéz qrasd meg magad románokkal spanyolokkal, de nem biztos h csak cigánytelepen vagy és azt hiszed h spanyolok?

2010. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Melót keresek, nem tudsz valamit kint?
2010. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod valójában ki ő akkor reménytelen.

Velem is volt ilyen és sose találkoztam az illetővel azután(álom).Kihevered amúgy gyorsan, nem lesz baj.Ha meg nem tudod kiheverni akkor keresd meg neten vagy kérdezz körbe valakit aki esetleg ismerné.

Remélem segítettem.16,5/F

2010. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
00:47 kossz az ertelmes valaszt -.- igy sincs vmi jo kedvem,hagyjatok mar a hulyesegeitekkel.. :( es nem keresek munkat senkinek-.-
2010. jún. 22. 00:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne panaszkodj, mert én Brüsszelben ülök, és itt folyton esik az eső.
2010. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon meg a tenger az égből hullik.
2010. jún. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az idojarast hanyagoljuk..nem az a lenyeg.:S am 00:47 ez az oldal azert van h leirjuk a problemainkat, es masok megprobalnak segiteni, ha nem erdekel ez az egesz, akk miert vetted a faradtsagot, h elolvasd es irj?-.-
2010. jún. 22. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!