Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen tipusú nyitó duma jön be, egy fiú részéről? Kérdezett korosztály 20-30 év.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

hmm,engem a nyitó dumák nem vesznek le a lábamról. Azt szeretem, ha az agyamnál fognak meg. Na persze ezt úgy értem, hogy nem a koreai helyzetről akarok beszélgetni, de egy átlagos társalgásban simán lejön, hogy a pasit értelmesnek találom-e avagy sem. Utána meg az van, hogy ha értelmes,még nem biztos, hogy bejön mint férfi... a következő lépés pedig, hogy ez a társalgás akövetkező ésaz azt követő randikon is kitart-e :). Akivel sok évig voltam, egy véletlen mondata után lett szimpatikus. Hárman bezsélgettünk,és a szemem elkezdett lüktetni, mire a kezemez odafogtam. Erre rámnéz és azt mondta: Még jó hogy van másik. :)

Persze ez a mondat kevés lett volna önmagában, hogy kapcsolatba kerüljünk. Mai napig imádok vele beszélgetni, pedig már nem vagyunk együtt. :)

2011. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 napietus ***** válasza:

hát, igen, sok nő legfontosabb erogén zónája az agya :) nekem is. csajozós dumákat már tizenévesként is cikinek tartottam, később meg főleg. legjobb, ha valaki bemutat, úgy már el lehet kezdeni beszélgetni. aki csakúgy leszólított, azt mindig leráztam.


29/N

2011. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

nekem az jön be ha nem próbál dumákkal bevágódni valaki, hanem őszinte és magát adja...ennyi


21/L

2011. jan. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mivel mi kell kezdeményezzünk...odamenjünk a lány asztalához egy pub-ba, utcán,buliba beszóljunk, ezért nem árt tudni, mit mondjunk nektek.Eddigi tapasztalataitokat irjátok le ide.
2011. jan. 26. 07:43
 5/36 A kérdező kommentje:
Az hogy "szia,XY vagyok,nem bocsátottam volna meg magamnak, ha nem jövök ide hozzád, hogy megismerkedjek veled..." tipusú dumák nem tudom mennyire jönnek be ...Valakinek alapból unalmas.A csajozós beköpések, nem erediek, valószinü a helyzetpóénok a legjobbak.
2011. jan. 26. 07:49
 6/36 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, milyen dumával mész oda, csak a külső számít nekik!
2011. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a külső önmagában nem elég.Gondolod ha a külső rendben van,a csajok egyből elnézőbbek és jöhetsz bármilyen banális dumával?
2011. jan. 26. 09:29
 8/36 anonim ***** válasza:
Őszintén? Igen. Viszont aki csúnya (mint én), annak lehet akármilyen jó dumája, úgyse megy vele semmire.
2011. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
A szépség is relativ,mindenkinek más tetszik...Máskülönben a fiúk reagálnak vizuális dolgokra(lány kinézete), a lányok meg humorra,érintésre,hangra stb.
2011. jan. 26. 09:50
 10/36 napietus ***** válasza:
így van ahogy mondod. mindenkinek más tetszik. sokszor volt, hogy mondjuk valaki tetszett nekem, a barátnőm meg azt mondta, hogy szerinte csúnya. meg fordítva is volt. pl a férjemnek olyan határozott vonású, szögletes arca van. nekem bejön ez a típus, férfiasnak tartom, van, akit meg kifejezetten taszít. sok híres színész van, aki a "jópasi" kategóriában van, nekem meg ingyen sem kéne. szóval attól, hogy valaki csúnyának talál, lehet hogy más meg pontnem :)
2011. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!