Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reménykedjek vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Múlthéten házibuliban voltam, és megismerkedtem egy sráccal...jól elvoltunk, beszélgettünk és egyszer csak lekapott és csókolóztunk.Vagy 3 órán keresztül beszélgettünk mindenféléről, és akkor mondta hogy neki megint alakulóban van a kapcsolata a volt barátnőjével akivel két évig járt és nyár elején szakítottak. Hát akkor nem nagyon érdekelt....másnap felmentem face-re bejelöltem, aztán amikor felmentem mindig ő írt rám először (na jó egyszer én is:D) és beszélgettünk...aztán 2 nappal ezelőtt összejött a volt barátnőjével. Tegnap voltunk házibulin és ő is ott volt...megint tök jót beszélgettünk meg minden, aztán nem tudom hogy (mert kicsit sokat ittunk) de elkezdtünk ordibálni egymással..ne m tudom hogy hogyan vagy miért vagy hogy min, de veszekedtünk vagy fél órán keresztül. Volt barátnőjén stb...meg nem is tudom miken még. Aztán kimentem a szobából és kiültem és elkezdtem sírni, majd hazamentem. Amikor felkeltem olyan rosszul éreztem magam (nem csak azért mert másnapos voltam..), lelkiismeretfordalásom volt..nem szoktam én veszekedni , főleg nem ordibálni. És írtam neki facen hogy bocsánata a tegnapiért, erre azt írta vissza hogy ő is komolyan sajnálja. És ennyit beszéltünk..ti láttok valami esélyét a dolognak? Az a baj hogy én igen, és így olyan nehéz lemondani , meg túllépni rajta...és úgyis lesz még házibuli, na akkor mit csináljak? Rá se nézzek vagy mi? Valakinek valami pozitív ötlet?:)
2011. aug. 25. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Te belezúgtál már? Mert ez így hirtelen olvasva egy féltékenységi jelenetnek tűnik.......
2011. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem, dehogy zúgtam bele

miért tűnik annak? nem konkrétan a barátnőjéről veszekedtünk...

2011. aug. 25. 19:56
 3/3 welee ***** válasza:

:)

lány.............

tedd fel magadnak a kérdést.

ha ezzel a pasival összejössz.

megtudsz bízni benne? szerinted ha nélküled elmegy bulizni, ugyan ezt nem csinálja meg veled?

de ha csak dzsapparappázni (figyelem levédett szó) akarsz akkor hajrá, bár ha megtudod tenni szerencsétlen lánnyal,mert az biztos kiderül...

2011. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!