Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme siránkozni, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme siránkozni, miért nem tesznek inkább valamit?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

A szerelem/szex kategóriát böngészve rengeteg olyan kérdésbe botlottam, melyben a kérdező azon siránkozik, hogy nem talál párt magának, nem vonzó az ellentétes nem szemében. Egy csomó önbizalomhiányos, saját magát ledegradáló fiatal ír erre az oldalra. ( Főleg srácok, észrevételem szerint.) A kérdésem az, hogy ha egyszer fáj neki, hogy nincs párja/ nem érdekli a csajokat, akkor miért nem tesz, hogy ez ne így legyen? Számomra ez felfoghatatlan.

A neten rengeteg írás, cikk, könyv, videó található az önfejlesztés témában. Millió dolgot tanulhatnának a siránkozás helyett. Hiszem, hogy bárki ki tud alakítani egy sajátos és vonzó személyiséget, ha veszi a fáradtságot. Vagy túl lusták a boldogsághoz is?


2011. aug. 25. 20:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem minden esetben ilyen egyszerű. Sok fiú igenis értékes, csak a mai világban már nem számítanak az ő értékeik, és ezért önbizalomhiányosak... Miért változzanak meg? Ők olyanok, azokkal az értékekkel, miért vennék fel mások értékeit? Remélem érthet, mire gondoltam.
2011. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem tesznek semmit, mert lusták, és kényelmesebb hisztizni. Szerintem azt remélik, hogy majd valaki ápolgatja a kicsi lelküket, hogy "tuti nem vagy rusnya, minden oké lesz, rábukik majd egy szexistennő a farkadra, ne aggódj" Az ilyenek direkt szeretnek keseregni. De a probléma forrását meg hárítják.

Mint ez a gyökér:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2103..

2011. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Alapvetően igazad van, sőt én egy efféle "önfejlesztés" kellős közepén vagyok. Amit egy kívülálló talán nem lát meg ebben, az az, hogy ez nem öt perces dolog, hanem nagyon sok évig tart, és rengeteg munkát és erőfeszítést igényel. A személyiség fejlesztésén kívül gyakran társul költözéssel, munkahelyváltással és a többi, szóval nem egyszerű dolog új életet kezdeni. Persze nem is lehetetlen, ha az ember igazán akarja, és nem adja fel.
2011. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hiszen magam is ezen utat választottam. Egy pillanatra sem bántam meg, eszem ágában sincs még visszapillantani sem. Mindenem megvan, amit csak szeretnék és ezt csak magamnak köszönhetem.
2011. aug. 25. 20:39
 5/33 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jól megfogalmazta. Magam is olyan vagyok, akit leírt a válaszoló. Csak azért nem fogom megváltoztatni a személyiségem, hogy másoknak megfelelő legyen. Miért nem változik meg inkább a nagy többség, és próbálja meg inkább azokat az értékeket elfogadni, amelyek bennünk megtalálhatóak?
2011. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem a félreértett emberekről van szó, hanem az öngerjesztő depizősökről, akik csak sajnáltatják magukat.
2011. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Érdekelne a kérdés feltevő kora és neme. Felkeltette az érdeklődésemet ez az intelligens gondolat a sok magát hátráltató, kesergő ember között.Amúgy meg akik nem tudták eddig saját életüket irányítani (meg a többieknek is) ajánlom Rhonda Byrne: A Titok című világsiker könyvét.Talán segít. Neten is letölthető ingyen
2011. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok a húszas éveim elején.
2011. aug. 25. 21:57
 9/33 anonim ***** válasza:
Kevés hasonló gondolkozású korunkbelit ismerek...
2011. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21:14: Itt nem arról van szó, hogy legyél olyan, mint a többség. Véletlenül se. Csak a saját kereteiden belül (!) legyél kicsit nyitottabb, kommunikatívabb, állj ki a saját érdekedben, és amikor valami döntéshelyzetbe kerülsz, akkor ne félj megtenni bizonyos lépéseket. Erről szól az egész, nem pedig arról, hogy játssz el egy szerepet, mert annak soha nincs jó vége.
2011. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!