Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szerettek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szerettek jobban ha egy pasi szép de vékony nagyon szóval semmi izom. VAgy ha inkább egy pasinka jó az alakja izmos de nem túl szép?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy, csak nagy farka legyen. Vagy sok pénze.
2010. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam szép férfit..legalábbis nem ezt a jelzőt használnám, hanem, h helyes, karakán v szexi.


Nekem olyan pasik jönnek akik vékonyak, szálkás izomzattal és persze hozzá társuljon egy helyes pofi, a párom pont ilyen. Tehát ha választanom kéne akkor inkább az első mondjuk ez a semmi izom dolog...:Sazért anorexiás ne legyen

2010. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

lehet izmos, lehet vékony, sőt a legjobb, ha a kettő

kombinálva:)

Mindenesetre fontos, hogy ápolt legyen, és legyen

belső kisugárzása, tehát a szeméből az értelem, és ne

a sűrű sötétség nézzen ki.

Röviden ennyi.

2010. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha, látszik rajta, hogy mozog, tehát atletikus, sportos, és férfias arca van. ennyi.

Nem kell kockahas (bár nem hátrány), de azért látszon rajta, hogy tetszeni akar. De NE legyen feminin semmilyen formában. Attól kiráz a hideg...

2010. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a vékony fiúkákat.

Azt szeretem ha egy kicsit izmosabb, husisabb:)

19l

2010. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!