Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi tényleg ezt gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi tényleg ezt gondolja ha azt mondja h te teljesen tökéletes vagy? Vagy mikor mondja h csodaszép vagyok válaszolom neki h nem is vagyok annyira szép akkor mondja h az a lényeg h az ő szemében csodaszép vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor ez így azt jelenti h szépnek tart de látott már szebbetnállam? vagy h a haverjaival beszélték h nem vagyok nagy cucc vagy nem tudom összekapcsolni ezeket
2010. ápr. 27. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Why? Watum? Minek filóznak a lányok ilyen marhaságokon! Ha azt mondja, hogy csodaszép vagy, az azt jelenti, hogy csodaszép vagy! A szépség meg amúgy is relatív! Mindenkinek más tetszik... Lehet, hogy neki te vagy a tökéletes lány...
2010. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágódj ezen, teljesen felesleges.

Ő szépnek lát és szeret. ez a lényeg

2010. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy számára te vagy a legszebb.
2010. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor én azt mondom valakinek hogy tetszik az kérem úgy is van... és később is úgy lesz... Tudod neki tetszel, haver meg mondja neki, hogy eredj ár nem is olyan jól néz ki... ő meg megvéd téged előttük is, hogy kimetszi a nyelvüket ha mégegyszer ilyet mondanak.
2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyire sem bízol a barátodban?
2010. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem a barátom .. épp ezaz

h csak most alakul a dolog...

2010. ápr. 27. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan dolgokon rágod magadat, amin felesleges. Igen, biztos vannak nálad szebbek is, de számára most TE vagy(lehetsz) a kiválasztott, így inkább törekedj erre, mint sem azon gondolkodni, hogy megfelelsz-e neki.
2010. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én minden nap mondom a barátnőmnek, hogy gyönyörű és lehet, hogy látok lányokat akikről tudom látom, hogy szebbek nála, nekem mégis ő tetszik a legjobban és megmondom neki :) Ha a barátod ezt mondja és közben komoly akkor higyj neki és örülj ;)
2010. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!