Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok ez hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ez hátrány lehet? Főleg lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves fiú vagyok. Megszeretném kérdezni ,hogy esetleg gátolhat e párkeresésben ,hogy nemzeti érzelmű vagyok?Nem az az átlagos mostani fiatal vagyok aki rózsaszín pólókat vesz fel meg zselézi a haját. Én úgy gondolom ,hogy normális az öltözködésem , csak néha odabiggyesztek mondjuk egy piros fehér zöld karkötőt vagy rovásírásos dolgokat, vagy épp egy tarsolyt pl [link] Szóval szerintetek (főleg lányokat kérdezem) ez gátolhat?
2009. szept. 26. 15:39
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem vagyok visszahúzódó szeretek beszélgetni mindenkivel ezzel nincs gond.
2009. szept. 26. 15:41
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

ha nem c*gányt akasz felszedni,akkor nem hátrány

a plázacicác se erre buknak,de nemhiszem hogy ez téged zavar


normálisabb felfogású lánynak ez tetszik...

22/L

2009. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
szerintem vannak hasonló ízlésű lányok...csak meg kell találnod őket:)
2009. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismerem ezeket a jelképket, szóval fel sem tűnne.
2009. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Mivel gondolom nem a plázacicák meg a diszkósk.rvák a potenciális barátnő-jelöltjeid, így azt mondom, hogy igen, a normális, egészséges értékrendű lányoknál jó esélyed van.
2009. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Előzőnek: komolyan nem ismered? ez a magyar hozzáállás :D
2009. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek , várok még válaszokat! :>
2009. szept. 26. 16:37
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom valami hungarista vagy... ahogy eszreveszem a szovegbol, igen.. nos, ha valakinek megtetszel, szerintem nem ezeket nezi, hanem teged! baris en nem nagyon szoktam ijen izeket nezegetni a fiun.. kulonben a baratom is ijeneket hord, szerintem nem hatrany... 15\L
2009. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

azzal h nemzeti érzelmű vagy azzal semmi gond, én is bírom az ilyen pasikat, de a tarsoly meg ezeket nem igazán:S nem kell pink poló meg ilyenek, csak egy farmer meg egy poló, ettől még megmarad a világnézetet:)

aki meg nem ismeri ezeket a jelképeket már ne is haragudjon de iszonyú szánalmas ..ilyen embereket-_-'

2009. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneken gondolkodsz, akkor igen. A csajok megérzik, ha valaki nem érzi magát tökéletesen a bőrében és ez hátrány.


Amúgy nem, sőt még javíthat is a helyzeten, mert könnyebben észrevesznek. Kitűnsz a mai klónok tömegéből.


Én nem viselek ilyen cuccokat, de erőteljesen nemzeti érzelmű vagyok és sosem ért emiatt hátrány a nők részéről.


De nem is kéne olyan csaj, aki kifejezetten ellene van a nemzeti érzelmű embereknek. Akárhol lehet szép csajt találni, az nem nagy dolog. De olyat, kell aki értékes is.


18/F

2009. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!