Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti egy fiut jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egy fiut jobban meg akarsz ismerni, mert tetszik neked, és az a Zsámbékon lakik, és kihívott hozzájuk akkor elmenjek?

Figyelt kérdés
azt is mondta hogy értem jön, és hogy visszakísér.
2011. aug. 26. 12:16
 1/6 twinky ***** válasza:
Ha a fiu a lakik Zsambekon azt se tudom merre van ha kikiser meg vissza de ha megismerjuk lehet hogy fog tetszeni.
2011. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a kérdést magyarul is, lehet h még értelmes választ is kapnál.
2011. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy fiukkal foglalkozol, ajánlom figyelmedbe a nyelvtankönyvet.
2011. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
osztálytársak voltunk 1. és 2-ban! És az a fiú akkor is szerelmes volt belém. de én nem. És elutaztunk 6 évre Amerikába,az én családommal. Nem tartottuk a kapcsolatot. És ebben az évben jöttünk haza. (év elején) És ő vett fel facebook-ra. És találkozni akart velem. Én mondtam hogy jó, és elmentünk kosarazni, de hoztam a barátnőmet is. De ő is hozta egy osztálytársát. (fiut) És most megint akar velem találkozni, csak most azt mondta, hogy Szeptember 10. találkozzunk, reggel, és akkoe elmegyünk bowlingozni, (azt mondta hogy ő fizeti). És utána HA van kedvem kijöhetek hozzájuk még azon a napon. És visszakísér Budapestre, hogy ne keljen egyedül buszoznom.
2011. aug. 26. 12:51
 5/6 A kérdező kommentje:

elmenjek hozzájuk, vagy mondjam azt, hogy inkáb majd máskor.


???

2011. aug. 26. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mondunk, ha külsőre tetszik a srác akkor úgyis elmész, ha nem akkor nem.
2011. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!