Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek hozzájuk vagy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek hozzájuk vagy találkozzunk valahol?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel (lány) egy ideje beszélgetünk és egy bizonyos vonzalom kialakult ezt észre lehet venni rajtunk beszélgetés közben.

Elhívtam fagyizni holnap utánra, elmenjek érte a házukig vagy találkozzunk valahol? Vehetem randinak?

Lányok: Ti ezt akkor is elfogadnátok ha csak barátként tekintenétek a személyre, vagy nagy esély van arra hogy belém van esve?


2011. aug. 29. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elmenned érte, az is teljesen normális ha találkoztok valahol :)
2011. aug. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

találkozzatok valahol, este pedig kísérd hazáig.

de ne akarj bemenni, csak a kapuig kísérd.

2011. aug. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy fagyizni nem 2 óra míg besötétedik.. Pedig megcsókolni akkor lenne jó randi (nevezhetem annak?) végén.

Jó lenne még valami a sétáláson és a fagyin kívül.

2011. aug. 29. 02:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha jól érzitek magatokat egymással, úgyis eltelik hamar az idő.

nem feltétlenül kell csókolózni ahhoz, hogy sikeres legyen a randi, ne legyél elkeseredve, ha nem jön össze rögtön.

és igen, nevezheted randinak.


viszont. udvarolj, legyél férfi, és semmiképp se játszd a titokzatosat, mert azzal nem felkelted egy lány érdeklődését, csak elijeszted.

(bocs, csak egy másik kérdésben olvastam, hogy ezt csinálta egy fiú, és nem értette mit rontott el.)

2011. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor fogtok találkozni? Gondolom valamikor délután? Ha jól ellesztek akkor úgy repül majd az idő hogy mire észbe kapsz már sötét van :P Ügyesen :)
2011. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!