Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok. Arra keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Arra keresem a választ hogy van egy lány a táborba nagyon tetszik nekem és üvegezésből (felelsz vagy mersz) csókolóznia kellett a legjobb haverommal. Most féljek attól hogy ő most a haveromba szerelmes nem pedig belém?

Figyelt kérdés

amúgy engem is nagyon bír és egyszer én fogtam meg a kezét hogy le ne essen egy szakadékba.

és már csak 3 nap van a táborból hogy csináljam hogy összejöjjünk?


2009. jún. 23. 19:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

de edi avgy:)

szerintem siman ulj melleje ebedkor es beszelgessetek:) sok sikert

2009. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Pórbálj meg vele jó kapcsolatot kialakítani. Bezsélgess vele, de ne csak nyögdécselj. ÉS kérdezd meg, hogy mi a véleménye a barátodról, aztán mond neki, hogy nagyon tetszik neked a lányban ez meg ez. Aztán térj rá, hogy ő mit gondol rólad, így megtudhatod, hogy van-e értelme próbálkoznod...
2009. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kevés az időd, ha mindenképp még itt a táborban szeretnél dűlőre jutni, határozottan kell lépned. Állj elé, vigyél egy üveget, mondd, hogy felelsz, vagy mersz, és pörgesd meg úgy az üveget, hogy felé mutasson :) Aztán mondd, hogy vagy felel, vagy elmegy veled egy randira. Hátha bejön ;)
2009. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
ugyanolyan mobiltelefonunk van ugyanolyan zenét szeretünk még van (ugyanolyan) Beastie boys-sabotage-os pólónk szóval szerintem nagyon összeillünk
2009. jún. 23. 19:30
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

de ari:)

Meséld el neki,hogy mennyire örülsz,hogy pont mellette voltál,a bajban és tudtál neki segíteni,nehogy leessen a szakadékba.:) Meg hogy,milyen csinos,és hogy nagyon megszeretted:)Aztán ahogy a lány lereagálja abból tudni lehet,hogy ő is szeret-e,vagy mi a szitu!:D

Sok sikert!

14/L

2009. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
SOK sikert!:)
2009. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat próbálkozok de ma akkora szerencsém van hogy egy sátorba aludhatok vele :D:D
2009. jún. 23. 19:41
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

na ez már tökjó!! (egy sátorban alhatnak a lányok és a fiuk??:O anyás persze mikor én kissebb voltam...xD)

beszélgessetek sokat.ez alap.max kikérdezed egy barátnőjét,hogy említette e téged.ilyeneket elfecsegnek egymásnak. na sok szerencsét. majd írd eg mi lett

17/L

2009. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
mondjuk ez egy zenei tábor én tudok gitározni a a szóbaesett lány (Zsófi) tud dobolni és a haverom (akivel smárolt Zsófi:Dani) ő tud bass gitározni és holnap előadhatjuk a My Chemical Romance: ,,Dead" et :D ugy várom még az ének szöveget is be tanultam pedig nem is én éneklek hanem egy gyerek akit nem ismerek
2009. jún. 23. 19:53
 10/39 A kérdező kommentje:

szerintem jobb út nincs hogy összejöjjünk :D

az egyik kedvenc számom :D

2009. jún. 23. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!