Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon jol néz ki meg minden, teccik nekem és én is neki. Eggy a baj! Olyan hülye mint a bot. Multkor elmentünk moziba, már megvettem a jegyeket a filmre, erre közli hogy ő animés filmeket néz csak. (mesét) Szerintetek így is megéri?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Sebaj, az írásod alapján illetek egymáshoz.
2011. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekek vagytok még. Nem éri meg, mert csak d..ni akarsz vagy még nem tudod mit szeretnél, de ami van már most nem jó.
2011. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

attól hogy anime fan attol még nem hülye -_-"

hányéves?

2011. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
most az a baj, hogy későn szólt, vagy az a baj, hogy animét néz?(aminek köze nincs a mesékhez)
2011. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 twinky ***** válasza:
100%
Te meg olyan hulye vagy, mint egy doglott hintalo...
2011. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked való!

jol, teccik, eggy, multkor

Attól még nem hülye, hogy animéket néz(bár hogy csak azt, már kicsit elvont), egyébként meg nem voltál te sem valami figyelmes, ha meg sem kérdezted, hogy milyen filmek érdeklik. Úgy vetted meg a jegyet, hogy azt sem tudtad, egyáltalán szeretné-e megnézni az adott filmet. Gratulálok (Y)


Szerintetek így is megéri? <= Nem. Most írtad, hogy olyan hülye, mint a bot. Ha ezt gondolod róla, akkor miért akarsz járni vele? Vagy azért éri meg, hogy tudd mutogatni a haveroknak? Keress valakit, akivel kölcsönösen szeretitek egymást.


16/L

2011. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Tölts le valami kemény HENTAI-t :)
2011. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből gondolod, h hülye, az téged minősít. Ha más egyéb miatt gondolod, h hülye, akk nincs értelme járnotok. Csak azt nem értem, h ha tényleg olyan szép, de te hülyének tartod, amit egy ember azért megérez, vajon ő miért nem szakított még veled.
2011. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Saitou válasza:
Szerintem is szemét dolog azt mondani róla hogy hülye csak mert animéket néz. A másik meg meg az hogy az anime nem mese.
2013. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Saitou válasza:
Egyet értek a többiekkel. Te vagy hülye mint a bot.
2013. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!