Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és még sose volt pasim. Nagyon szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mindenkinek volt már kb az ismerőseim közül, még a gonoszaknak meg csúnyáknak is :D Nem mintha én olyan tökéletes lennék persze, csak mondom. mit csinálok rosszul? az a baj hogy mivel magas vagyok a legtöbb pasi alacsonyabb nálam, olyannal meg nem bírnék járni. A magas pasik meg mind a nagymellű szőkehajú bombázókra buknak :( Mégcsak nemis csókolóztam soha
2010. jún. 16. 16:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
pedig szerintem van viszonylag önbizalmam, barátaim is vannak, de mégse :(
2010. jún. 16. 16:18
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen hova akarsz pasizni??? Tanuljál inkább. Nyugdíjaskorodig bőven ráérsz... -.-
2010. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Ronda vagy, nincs melled es elviselhetetlen a stilusod. Egyedul es szuzen halsz meg.

Javaslat: vonulj zardaba.

2010. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél. -.-
2010. jún. 16. 16:21
 5/23 anonim ***** válasza:

idővel, majd, lesz.


Hidd el. nem kell semmit csinálni, éld az életet.


egyébként a magas az relatív. ha nem vagyok 2 méteres, akkor nincs probléma.

2010. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig rossz helyes kerested...

Írj privit, bírom a magas lányokat, mert én is magas vagyok :)


Szívessen megismernélek! Merre laksz?

2010. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
HEADSHOUT, lécci ha elveszted hivj fell engem hogy hagy tartsam a gyergyát szeretkezés közben (A)
2010. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
növesz 85B mellet hátha lesz akkor (pumpa,vagy szilikon)
2010. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
67%

én csak azt nem értem h az idősebbek miért szólnak le pl. egy 15 évest. ők is voltak ennyi idősek nem? sztem hasonlóan gondolkodtak... akkor? idővel változik, de tanácsot is adhatnál ahelyett h leszólod a problémájával.


a kérdésre: sztem keress csak tovább,elöbb vagy utóbb találsz valakit. sokaknak a magas csajok jönnek be. tudom h ez most sovány vigasz volt de csak a pozitív gondolkodáson múlik minden :)

2010. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Menj Dunának vagy Tiszának, vagy ami közel van
2010. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!