Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem idegennek magamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem idegennek magamtól, hogy tetszem a fiúknak vagy van, aki szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Simán elfogadom,hogy másoknál van ilyen,meg még azt is,hogy szép-vonzó vagyok,de az fura,hogy van olyan,akinek a fejében egész nap én járok.
2011. aug. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereted magad. Bazzmeg én is így vagyok. Mosolyognak a lányok és akad is közbe, de nem tudok érzéseket táplálni, mert hsizem, de tudom, hogy szerethető vagyok. Hiszed, vagy tudod, MÉRETES különbség van köztük. Szomorú.
2011. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* mert NEM hiszem *
2011. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én azért, mert amíg a kortársaimnál jöttek-mentek a fiúk, nekem nem volt barátom, nem tetszettem a fiúknak, mondjuk kimondottan szép sem vagyok, de hát a kortársaim sem mind volt szép :). Aztán mikor 18 elmúltam, és lett udvarlóm, nem hittem el neki, h mennyire tetszem neki és szerelmes belém, meg hogy nélkülem nem tudja elképzelni az életét. Azt hittem, h csak ki akar használni, h csak hülyít, mert nincs jobb dolga. De aztán rájöttem 1 hónap után, annyi sem kellett, mert udvarolt rendületlen, meg abból, ahogyan nézett rám. Ennyire elszánt, türelmes nem lett volna, ha nem úgy lett volna, ahogy állította. Ma is együtt vagyunk. :)

Kevés az önbizalmad, mint nekem volt! Hidd el, van, lesz olyan, aki megőrül érted :)

2011. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!