Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem hallgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem hallgat soha zenét?

Figyelt kérdés
A buszon szoktam látni egy lányt és megfigyeltem, hogy soha nem hallgat zenét, pedig szinte mindenki fülessel ül reggelente a buszon.
2011. aug. 29. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyenekre pénze.

Mint nekem se.

2011. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam. Mondjuk én azért, mert ha zenét hallgatok, elég könnyen elalszok. Az meg nem lenne szerencsés :D
2011. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

mert ő nem egy marha a sok közül?


amúgy ne nézd, úgy sincs esélyes egy nőnél se

2011. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nincs rá igénye, nem követi a divatzenéket, fáradt és még kicsit pihizni akar, vagy csak arra vár, hogy megszólítsa valaki és beszélgessenek. ;)


20/l

2011. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Süket.
2011. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

siket vagy

romlik a hallása, nem akarja tetőzni a bajt vagy

nincs kütyüje amivel lehetne vagy

nem szereti a zenét (van ilyen, nem poén) vagy

agykontrollozik vagy

elromlott a fülhallgatója vagy

...

2011. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente én se hallgatok zenét, sőt buszon egyáltalán nem. Nem szeretek ott és kész, miért kellene, hogy ennek különösebb oka legyen? :D
2011. aug. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam. :)

Pedig az egész buszon mindenki hallgatja a telefonjáról vagy mp4 vagy bármi másról a zenéjét.De minek?


Én jobban szeretem otthon hallgatni hangosabb és jobban szól. :)


18/L

2011. aug. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

01:24-es teljesen egyetértek a hozzászólásoddal: "mert ő nem egy marha a sok közül? "


egymást utánzó majmok szokása.. mert ez a menő.. (tisztelet a kivételnek)

2011. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Azzal viszont nem értek egyet, hogy divatból hallgatják a buszon a zenét. Én speciel azért zenélek reggel a buszon, mert azzal ráhangolódom a napra, kikapcsolódok és valahogy akkor így sok dolgon elmélázok.
2011. aug. 29. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!