Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy srác nem olyan zenét hallgat mint ti? Ez lehet ok arra hogy ne jöjjetek össze vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem nem. Max nem járunk közösen bulikra.
2011. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én mindenevő vagyok, szóval nekem nem számít, hogy milyen zenét hallgat... Persze jobban örülök neki, hogyha ő sem határolódik el egy konkrét zenei irányzat felé, de ha igen, az sem baj:)

19/L

2011. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem zavar
2011. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem zavar.
2011. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
birom ezt a dumátok csajok hogy "minden evő vagyok " aztán meg mondom én mit halgatok..akkor egyböl aza válasz jön hogy " ja én azt nem szoktam " F/24
2011. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

15:55-ös: Második vagyok:) Igen, mindenevő vagyok. Szeretem Daddy Yankee-t, Jennifer Lopezt, Keshát, a SOAD-ot, Subscribe-ot, Depressziót, Within Temptationt, Britney-t, de ez csak néhány példa. Azt hiszem, ezek azért elég eltérőek mind a zenei stílust, mind a számok tartalmait tekintve.

De igazad van, van olyan, amit nem hallgatok. A cigányzenét rühellem:)

19/L

2011. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy már ebben is meg kell felelni.

Attól még, hogy valaki mást hallgat, attól még talán összeillenek.

2011. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem számít:

valami összetörne bennem, ha a barátom cigányzenét vagy mulatóst hallgatna.


De a trance és technot is rühellem. Úgy nem tudnék élni, hogy ezt kelljen hallgatnom. - meg úgy figyeltem meg, hogy az ilyen fiúk olyan "nyúlbélák", de ez persze általánosítás és előítélet...


Ezeket tekintve minden más populáris, elvont, komoly zenét kedvelő jöhet.

21/L

2011. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is majdnem mindent hallgatok,viszont idegesít ha vki mondjuk vmi sz*r techno-t dübörögtet körülöttem,szóval ha nem is kizáró ok,de lehet vitaforrás.
2011. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de szerencsém van. A barátnőm hasonló zenéket hallgat mint én, bár néha a haja égnek áll, ha thrash-t vagy death metalt tolok be:D
2011. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!