Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkednétek olyan ápolt, intelligens, jó indulatú, jól kinéző (bár ez relatív) sráccal, aki Heavy Metal zenét hallgat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, remélem nem te vagy az, mert nekem az intelligens és ez a bugyuta kérdés valahogy ellentmond.:D

24N

2011. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez övön aluli volt. :D
2011. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz hasonló ízlésű lányokkal, akkor aggódnod se kéne emiatt (bár szerintem mást sem zavar).
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Miért ne..Szerintem sok mindent elárulhat az is egy emberről, hogy milyen zenét szeret, de nálam elsősorban nem ez számít a döntő tényezőnek. Az már sokkal inkább, hogy hogy viselkedik velem, és az emberekkel, mennyire figyelmes, stb.

De ha már itt tartunk előbb ismerkedek olyannal, aki ilyesmi zenét hallgat(mivel tőllem sem áll távol ez a stílus), mint olyannal aki ilyen tuctuc (zenének nem nevezhető) techno vackokat szokott..

20L

2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 BlackSword ***** válasza:
Persze, hogy ismerkednek... Én vagyok az élő példa erre...
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlenül indokolatlan a kérdés, mert sok a (negatív) sztereotípia a Metal rajongókkal kapcsolatban, és jó lenne egy kis keresztmetszetet kapni arról, h ezek a negatív-töltetű általánosítások milyen arányban jelennek meg a hölgyekben, előítélet, illetve elutasítás, elzárkózás formájában.
2011. aug. 28. 14:28
 7/24 anonim ***** válasza:
Szóval az a problémád, hogy metalos csaj nem jó, divatos csinibaba kellene, de félsz,hogy az nem áll veled szóba? Hát, bizony megeshet, hogy neki nem egy metalos az álmai netovábbja. Esélyesebb egy olyan kapcsolat, ahol a felek ízlése hasonló - persze ellenpélda van.
2011. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, engem sosem zavart, hogy az átlagos vagy divatos srácoktól elhatárol az ízlésem, a kinézetem stb. hiszen magam választottam és tudtam, hogy ez is része a dolognak - a kapcsolataim többnyire a magam köreiből alakultak. Szóval nem értem a problémádat.

14.34

2011. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

14.34


Metalos csaj? Egyfelől, kb.: egy maroknyi van, másfelől meg annak a kevésnek is ismerem az exét a legtöbb esetben, amiből általában csak probléma van.

2011. aug. 28. 14:49
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

persze, a koncertre járás jó közös program:)

mit hallgatsz?

egyébként én lányként úgy gondolom hogy a rocker/metálos lányok nagy része vagy 13 év körüli, vagy sík hülye-kevés a normális köztük

2011. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!