Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a félresikerült kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem fel ezt a kérdést, egy hónapja:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Hogyan fogjam fel, hogy nem kellek ennek az embernek? Hogy nem érdeklem... Olyan nehéz beletörődni.

3 napja elkezdtünk beszélgetni megint, úgy tünt minden rendben van, kedveskedett, meg persze én is... de olyan semmilyenek a beszélgetések. Esély adódott, hogy hétfőn találkozzunk az egyetemen, erre bevágta, hogy "nem fogok veled kézenfogva sétálni az utcán!" Egy újabb sértés a már meglévő 1000 mellé...

Azt hiszem mazochista vagyok, hogy még mindig hagyom magam szenvedni...

Hogyan tegyem túl magam ezen az egészen? Hogyan ültessek magamba annyi női büszkeséget, hogy ne alázkodjak meg előtte mégegyszer?? :(


2010. szept. 22. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En is azt gondolom, hogy mazochista vagy es nem ertem, hogy miert kellene sajnalni, mikor te is jol atlatod, hogy a "parod" milyen szemet, hogy beszel a sajat anyjaval es nem szeret. Azt akarod, hogy veled legyen, aztan par ev mulva majd veled is ugy beszeljen, "mint egy utcasarkival" (idezet a masik kerdesedbol).


Most oszinten: minek kell neked egy ilyen himsovinszita, bunko ember? Ettol ezerszer kulonb ferfiakkal lehetnel. Azt javaslom, hogy ne ragaszkodj gorcsosen hozza.Egy ferfinak epp az a visszatetszo, amikor egy no igy pedalozik erte, ugyanis ezzel lealacsonyitod, megalazod magad es epp, hogy emiatt tisztelettel nem lesz kepes rad nezni. Az lenne a legjobb, ha elkezdenel masokkal ismerkedni, nem pedig ra pazarolnad az idodet, mikor ez egy meddo kapcsolat. Majd meglatod, hogy amint megismersz masokat, rajossz, hogy milyen kis naiv voltal, hogy ez az urge kellett neked...szoval ugy ultess magadba nemi buszkeseget, hogy koslass utana, ne keresd, ne is menj vele sehova, hanem massal legyel. Meg az is lehet, hogy ettol feltekeny lesz es jobban fog neki imponalni az, hogy meg kell szereznie, mintha mindig ott lennel szolgalatkeszen mellette.


En nem sajnallak. Nagyon buta vagy, ha azok utan, hogy atlatod ezt a helyzetet, nem jossz ra, hogy ez a ferfi nem neked valo, ez egy senki es ilyenre pazarlod az idodet, mikor nem is kellesz neki. Ez a ferfi meg nagyon sok fajdalmat fog neked okozni, mert ha egyszer bele is megy,hogy veled legyen, nem lesz tartos es az mar sokkal fajdalmasabb lesz neked.

2010. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha egyetemre jársz akkor gondolom sok tanulni valód van. Az idődet szenteld tanulásra én arra az idiótára. Ha most elég szar is de lesz jobb idő amikor már elfelejted azt a bunkót. Ne foglalkozz vele és ne is beszélgess vele.
2010. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent hany eves vagy?
2010. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát figyi. tedd fel magadnak a kérdést hogy miért is pazarolnál időt és érzelmeket egy olyan pasira aki nem szeret? és aki meg is aláz. én a helyedben megszakítanék vele MINDEN kapcsolatot. nem kell a telefont felvenni, iwiwről msnről stb letörölni (vagy legalábbis nem nézegetni hogy mi van vele)

nem adott esélyt ne is áltasd magad, esetleg szánalomból találkozik veled, vagy azért hogy a saját lelkiismeretét nyugtassa. Voltam hasonló helyzetben és tudom, hogy ilyenkor csak akkor tudsz emelt fővel kilépni ebből az egészből ha megszakítassz vele minden kapcsolatot és nem jópofiztok.Ami a legfontosabb nem futsz utána, nem keresed vele a kapcsolatot. Minél jobban akarod annál kínosabb lesz az egész.

2010. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elozo folytatasakent meg annyit fuznek hozza, hogy minel jobban futsz utana, annal kevesbe fog akarni...ez 100%.
2010. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia


Igaza van az előttem szólónak, minden de minden kapcsolatot( beleértve a közös fényképek, tárgyak egyebek megsemmisítését is) meg kell szakítani. Ha ezt megteszed, akkor már magad előtt is bizonyítod hogy vége.

Én ugyanezt tettem az exxel, és 5 hónapja új kapcsiban élek.

2010. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hétfőn kezdődik az egyetem, már alig várom... Itthon fogok tanulni, csak vizsgázni megyek majd, de a tanulás leköt...

28 hetes babás vagyok.

Tisztán látom a helyzetemet, csak egyszerűen... szükségem van egy jó nagy löketre, ilyen "tanácsokra", hogy hogyan állítsam le magam, hogy ne is válasszoljak neki még ha ír akkor se... Meg ilyenek... Nem idegeskedem, az a Babának nem tenne jót, csak mind lesem a telefont, hogy mikor ír, vagy mikor hív, meg ilyenek...

Meg előszedem napi 30-szor a polóját amiben még benne van az illata... Meg ilyen gyerekes hülyeségek!

Mint egy 14 éves kis csitri, olyan vagyok :)) de szükségem van az itt kapott fejmosásokra, hogy valamit is tudjak tenni.(Környezetemből nem mondtam el senkinek sem ilyen részletesen, hogy mi is a helyzet velünk, most úgy tudja mindenki, hogy minden szép és jó... Tőlük nem akarok tanácsot és segítséget kérni...).

Köszönöm a sok jó tanácsot :)

Várom a többit :))

2010. szept. 22. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
még a számom is lecseréltem nehogy elgyengüljek ha hív
2010. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Es ettol a pasitol vagy terhes? Vagy azt varod, hogy egy masik pasi gyerekevel vegyen el? Nem lehet, hogy ugy jon le neki, hogy te most egy pasit keresel, hogy a gyereknek legyen apja? Lehet, hogy nem is benne van a hiba?
2010. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Közös a Baba, talán ezért is a nagy kötődés...

A kiegészítőben levő linkből többet megtudhatsz. Valahol én vagyok a hibás, amiért ilyen velem, ahogy mondta "nem becsültem meg azt, aki bennem lakott", azaz a múltammal meghalt a bennem levő jóság és minden tiszteletre méltó dolog... Valahol igaza is van... de a múltamon nem változtathatok. Hiába vagyok vele jó, ha a múltban rossz voltam magammal...


Annyi emlékem van tőle... Csigaház, meg egy pici sárga csibe ami már darabokban áll, meg két pici kiszáradt rózsa, születésnapomra kapott megszárított pipacs, teknősbékás fülbevaló... sajnálom kitenni ezeket a dolgokat :( Meg hát... a testemben hordom a gyermekünket...

2010. szept. 22. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!