Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit kell akkor írnia itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kell akkor írnia itt az embereknek? (lent)

Figyelt kérdés
Több kérdést is olvastam, amiben párkapcsolati/randizási tanácsot kérnek az emberek, természetesen úgy, hogy leírják, hogy jól nézek ki, sportos vagyok, kövér vagyok, csúnya vagyok...stb. De azt figyeltem meg, hogy ha felsorolja a JÓ tulajdonságait (sportos, jófej, helyes/csinos), akkor egyből beképzelt lesz, ha a nem éppen jó tulajdonságait helyezi előtérbe, akkor pedig egyből megkapja a "nincs önbizalmad" válaszokat. Akkor most mégis, hogy az istenbe' kéne tanácsot kérni? "Sziasztok, XY vagyok, nem tudok összejönni a fiúkkal/lányokkal, pedig szeretem a szilvás buktát"? Anélkül, hogy nem tudjuk a hellyel-közzel pontos paramétereit a kérdezőnek, lehetetlen tanácsot adni. És, általában egy ember hellyel-közzel nagy pontossággal meg tudja állapítani magáról, hogy helyes/sportos/csinos...stb-e. A kérdést már elfelejtettem, de remélem, hogy valaki rájön, hogy mi volt a kiinduló problémám :D
2011. aug. 29. 09:40
 1/2 MákosLajos ***** válasza:
100%
a probléma nem abban van sosem hogy hogy nézel ki mert a kinézet csupán 30-40% szerintem a maradék 60-70-et maga a kisugárzás a belső értékek adják és aki addig még valaki azt hiszi hogy elég ha kivan gyúrva 1 lánynál és szőke hajú akkor az igen beképzelt és fogalma sincs az életről ha valaki szerint csak azok a nyerők akik szőkék és kék a szemük az szintén analfabéta az élethez....
2011. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mit írsz le magadról, hol a túlzott önbizalmadba, hol az önbizalomhiányodba fognak belekapaszkodni válaszolók. Egyszerűen ezek olyan megfoghatatlan dolgok, amit te sem tudsz megadni magadról, valószínűleg észre sem veszed, a többiek is csak akkor szúrnák ki, ha személyesen látnának. Általánosságok ezért sokszor nem érnek semmit.

Szóval inkább olyat kérdezz, aki ismer és megbízol benne!

2011. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!