Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gaz ha a pasi akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ha a pasi akar velem smarolni es en nem smaroltam meg?

Figyelt kérdés
ha szeret akkor az miatt szakithat velem??miert felek annyira??(nem a szakitastol)
2008. márc. 7. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nincs mitől. Hidd el, hogy menni fog, nem nagy ördöngősség. Nem kell egyből arra gondolni, hogy emiatt szakítani fog veled, mert nem fog.
2008. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor,jo picit megynugodtam....de akkor is nem ertem,hogy akkor miert nem merek??felek,hogy nem tudok :(
2008. márc. 7. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem születik úgy hogy tud,de nem nagy ördöngősség,ne félj tőle.
2008. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es azt nagyon eszre lehet venni?nem fogja azt gondolni,h. jaj inkabb mar maskor nem is smarolok vele,mert nem tud??
2008. márc. 8. 00:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legjobb, ha megmondanád neki. Hidd el, nem szégyen az! Szerintem még izgalmasabbnak is fig találni, ha tudja, hogy ő az első akivel csókolózol! Meg még az is lehet, hogy ő is izgulni fog,hogy vajon szép élményt tud-e nyújtani elsőre.

Amúgymeg tényleg megy magától, csak lazulj el és csináld, amit érzel.

2008. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor én előszőr smároltam egy pasival akkor ő nem vette észre sőt.de tény h az ember nem ugy szüleik h tud de ez az embernek ösztönösen jön. szóval ne félj jo lesz. csak ne görcsölj rá!
2008. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Én is nagyon paráztam az első miatt, de ösztönösn jö az:) Tudni fogod mit kell csinálni!:) Ha szeret nem fog veled szakítani! Ha nem mondod neki, akkor valószínűleg észre sem veszi, hogy nem csókolóztál még.
2008. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nyugca van! egy csajt nem itél el egy pasi ha még nem tapasztalt. sőt! én pasi fejjel azt mondom h tök ari ha csaj izgul!
2008. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az gáz,ami a gázvezetékből kiszökik.:-)

Akkor csókolozol a másikkal,amikor akarsz.

Azt viszont tudnod kell,hogy a csók nem kényszerből van,hanem mert te akarod. És mikor úgy érzed,hogy akarod,akkor hajrá.;-)

2008. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!