Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy srácnak bejövök, de sosem ír rám?

Figyelt kérdés
Facebookon ismerkedtünk meg. előtte már láttuk egymást, de én nem nagyon emlékszem rá.és megmondta nekem, hogy bejövök neki, és amikor beszélgetünk, mindig bókol, hogy milyen szép vagyok, és az alakomról is.az a baj, hogy mindig én írok rá, és nem értem, hogy ő mért nem képes rám írni. köszi a normális válaszokat :)
2011. aug. 29. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem ír rád? én papírra szoktam írni
2011. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem mer rád irni
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert nem is kellesz neki annyira, mint ahogy azt te gondolod.
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
mert besz@ri
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Mert nem vagy papír
2011. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a "A végzeted"nek igaza lehet :/ köszi:)
2011. aug. 29. 16:55
 7/10 anonim válasza:
Vannak olyan pasik, akik a lányoktól várják a kezdeményezést, ők pedig semmit sem hajlandóak tenni. természetesnek veszik, sőt élvezik, ha mi küzdünk értük. Az ilyenekről mondjuk megvan a véleményem...
2011. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te mi a f.szért nem tudsz írni?
2011. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan pasik, akik a lányoktól várják a kezdeményezést, ők pedig semmit sem hajlandóak tenni. természetesnek veszik, sőt élvezik, ha mi küzdünk értük. Az ilyenekről mondjuk megvan a véleményem..."


Ha már megismerkedtek, akkor megvolt a kezdeményezés. Most már a csaj is nyugodtan felemelheti a s.ggét és tehet valamit a dologért. Fordítva persze tök természetes igaz? Mi alázkodjunk meg, törjük magunkat értetek igaz, de fordítva már derogál. Az ilyen hülye p.csákrol meg nekem van meg a véleményem.

2011. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
összejöttem a sráccal:D rámírt, taliztunk, éshát...:)
2011. aug. 30. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!