Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjak, vagy keressek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, vagy keressek?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, és még nem volt csajom, de már nagyon szeretném. Mindenki azt mondja, hogy ha keresed a szerelmet ugyse találod meg, az jön magától. És igen, már 3-4 olyan csajba botlottam bele így a semmiből akikkel lehettett volna valami, ami nem közvetlen kezdeményezésnek köszönhető, de úgyérzem, hogy soha többet nem lesz ilyen :D
2011. aug. 29. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, nekem a 17 évesen volt először barátnőm. és 18 évesen voltam először szerelmes

20/F

2011. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tajparaszt ***** válasza:
Lesz még ilyen qrva sok, ne aggódj. Meg olyan is amikor közvetlen kezdeményezed (vagy egy csaj).
2011. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább magaddal törődj most. Építsd a jövődet és tanulj, mert ez egyenlőre még megadatott neked. Használd ki a lehetőséget. Barátnő meg majd lesz később. Előbb várd ki, hogy szerelmes legyél.
2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!