Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos lenne a megsértődése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne a megsértődése?

Figyelt kérdés

Ha még nem jöttünk össze, de már mondtam neki, hogy többet szeretnék, akkor ő azt mondta, hogy még nem tudja erre a választ. Ezután dumálgattunk persze, meg találkozgattunk, de egy részeg este egy érdi házibuliban egy másik csajjal smároltam, és ezt el is mondtam neki, és azt is, hogy ez nem volt több egy részegen kalandozásnál. Most ő emiatt meg van sértődve, de megmondtam neki, hogy nem értem mire, ha még semmit nem beszéltünk meg, hogy ezt nem lenne szabad.

Vagy most ez nekem csak jó ha meg van sértődve? Mi a ti véleményetek?


17/F


2011. aug. 30. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit jogos, mivel te akartál tőle többet, de ha most csak egy kicsit van megsértődve azt még bizonyos értelembe jó jelnek is veheted, mert féltékeny. Ha ezek valamelyike lép fel az még nem nagy baj, DE ezzel szembe van még egy opció ami nagyon gáz is lehet: azért van megsértődve mert úgy gondolja hogy minden buliba más lánnyal smárolsz és akkor már biztos nem akar a csajod lenni. B.
2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:
76%
Szerintem meg semmi köze ahhoz, hogy kivel mit csinálsz, amíg nem vagytok együtt. Nem tartozik rá, nem az édesanyád, hogy megmondja, mit csinálhatsz. Max azon sértődhet meg, hogy eldicsekedsz a kalandozásoddal neki... de egyébként semmi köze hozzá.
2011. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Én tuti nem mondtam volna neki semmit,mert minek is?Nem jártok.Így csak magadnak csinálsz problémát és felesleges köröket,ha kell a csaj.

Előfordulhat,hogy a csaj azt hiszi,hogy ezzel akarsz felvágni előtte,hogy másoknak is bejössz,mert tényleg felesleges volt elmondani.

2011. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez az elmondás nem úgy volt, hogy odamentem hozzá, hogy igen, más csajjal is smároltam, hanem valakitől hallotta, és rákérdezett, hogy "jól hallom csajoztál"? És akkor mondtam neki. Amúgy előtte én is úgy gondoltam jaja, hogy semmi köze hozzá, de hazudni nem fogok neki. Szóval nem élménybeszámolót tartottam neki, ez elég erős szó rá.
2011. aug. 30. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Éretlen vagy még. Komolytalan kis tini, akinek valóban az a kaland, ha részegen idegen csajokkal smárol. Ha én ezt megtudnám egy olyan fiúról, aki éppen udvarolgat nekem, az biztos, hogy többet nem állnék szóba vele. Senki sem vágyik egy ilyen barátra. És ez nem megsértődés szerintem a részéről, hanem megjött az esze.
2011. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha egyszer udvarolsz neki, akkor mért csapod a szelet másik lánynak is?Ezt sosem értettem.Hülyét csináltál a lányból,és ezek után nagyon összekell szedned magad ha komolyan akarsz tőle vmit.

De az biztos hogy mostantól nm fog komolyan venni,és megis van rá az oka.

Remélem nm jöttök össze!!Lehet lepontozni.

2011. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azért elárul valamit az érzelmeid komolyságáról.
2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy csaj, akivel kavircsolsz annak miért mondod el, hogy más csajjal smároltál?
2011. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végülis lehet igazatok van. Igazából úgy voltam vele, hogy mit gondol ő, hogy én kitálalom neki az érzéseimet, majd egy nem tudommal lerendez, és akkor onnantól én majd várok a csodára a nyáron, hogy kitalált-e valamit. Abban sem vagyok biztos, hogy ez a nem tudom ez nem a lekoptatása, csak annyi tisztelet nincs benne, hogy a szemembe mondja. De mondjuk ebben igazatok van, hogy nem fair, dehát ha ez átfut a részeg ember fején, akkor annak a gondolatmenetnek nem szokott jó vége lenni. Utolsó neked meg elmondtam, hogy nem én mondtam el neki, hanem már valakitől tudott róla.
2011. szept. 1. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!