Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Legyek türelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyek türelmes, jogos ha kicsit zavar a szituáció?

Figyelt kérdés

Kb kicsit több mint egy hete ismerkedtem meg egy lánnyal egy közös ismerősünk által. Azóta voltunk egy randin, ami szerintem egész jól ment. Úgy látszott hogy jól érezte magát és azt is mondta. A közös ismerősünk is azt mondja hogy szimpatikus vagyok neki. Illetve ha ez számít elköszönésnél ő kezdeményezte a puszit, gondolom ha nem lett volna jó a randi minél hamarabb be ment volna a lakásba. Azóta viszont teljesen elérhetetlen. Tudom hogy elfoglalt mert sokat tanul ami neki nagyon fontos. De még is ha mondjuk fb-n ráírok hogy beszéljünk pár percet, akkor már jó ha köszön, de szinte sose reagál semmire. Folyton úgy érzem mint ha kerülne. Nem akarok rá telepedni vagy nyomulósnak tűnni, de kicsit zavarja az egóm hogy egyáltalán nem ír vissza sokszor.

Azt mondta ami fontos neki arra tud időt szakítani de még is rám nem tud 5 percet se. Én nekem szimpatikusnak tűnt és szívesen tudnék meg róla többet, meg meg szeretném vele beszélni a második randi idejét. De még annyira se kommunikál velem. Szeretném megtudni hogy most akar e tőlem egyáltalán valamit.

Kicsit magának való lány, imádja azt amit tanul és nagyon zárt világa van amibe nehéz bekerülni.

Én próbálok türelmes lenni mert tényleg nem ismerjük még annyira egymást. De legalább akkor beszélgethetnénk néha, mivel én se sokszor érek rá és arra az 5-30 percre ami van arra se képes hogy velem töltse facebookon.

Vélemény?


2011. okt. 11. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem facebookon próbálnád rászánni azt az időt, hanem elhívnád egy kávéra-teára?
2011. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vasárnap próbáltam elhívni, de nem ért rá, és így letisztázta hogy a héten nem is fog
2011. okt. 11. 10:52
 3/14 SzilKa ***** válasza:
Akkor ez a lány nem akar Tőled semmi komolyat, ennyi az egész.
2011. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Beviz Elek ***** válasza:
Buktad
2011. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor tetszel neki,bár elég érdekes a szitu.ha tényleg olyan amilyennek leírtad,h zárkózott stb,akkor lehet,h csak arról van szó,h kicsit visszakozik,mert megijedt az újtól.mármint akkor nyilván nem igazán volt még pasija,vagy nem sok mittomén.

megijedt attól,h van egy helyes srác,akit Ő érdekel.

ha nem igazán reagál a megkeresésedre,akkor írj neki egy ,,hosszabb" ímélt,amiben kifejted,h nem akarsz nyomulni,de jól érezted magad vele,és szeretnéd jobban megismerni,de nem akarsz rátelepedni,csak te is úgy érezted,h jó volt a randi mindkettőtöknek stb.

megírhatod neki azt is,ha nem reagál nem fogod nyaggatni többet és pont(mármint nem ultimátumszerűen kell,h értsd)

kb. ennyit tudtam elsőre,remélem sikerrel jársz!:)

24l

2011. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne akarj belemagyarázni a történetbe semmit, tök mindegy mit mondott mit láttál rajta, ha akarna valamit, időt szakítana rád, esetleg még ő keresne. Ez bukott ügy. Felejtsd el. 27/F
2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy leírom a gondolatomat a témában, de félek hogy ezzel teljesen elvágom magam. Arra gondoltam hogy második randin elmondom neki amit gondolok és megpróbálok kicsit közelebb kerülni hozzá. Mert első randi inkább arról szólt hogy milyenek vagyunk mi, és hogy ez mennyire férne össze. Következőleg kicsit a kapcsolatokra és hasonló témákra akarom helyezni, már ha lesz. =/
2011. okt. 11. 11:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem magyarázok bele semmit, lehet neked van igazad. De akkor a barátnőjének már elmondta volna. Meg első benyomásból tartom olyan egyenesnek hogy elmondaná. Inkább érzem azt hogy ő ilyen magának való. Én még várok egy kicsit és ha nem lesz semmi akkor nem lesz. Nagyon más csaj most úgy sincs kilátásban.
2011. okt. 11. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik hogy itt lesz második randi. Valójában mégsem jöttél be neki annyira mint azt képzeled vagy akkor mutatta, de ezt egy nő nem fogja így neked közvetlen a szemedbe mondani. Inkább elsunnyogja a dolgot, nem keres, kerül és reméli így felfogod a dolgot.
2011. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem akarlak letörni tudom milyen szar az ilyen, de nem egy ilyen saját tapasztalatom volt és még jóval többet is hallottam illetve láttam a saját ismerősi körömben.
2011. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!