Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet komoly gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly gondolkodású lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az én ideálom, aki komolyabb könyveket szokott olvasni, gondolkodik, stb :) Bulikban ilyen lányt hiába is keresnék...


18/F


2011. szept. 3. 10:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
könyvtárban?
2011. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
54%
A Te korodban sehol... Egyelőre élvezd ki az életet, mert 10 év múlva már nem fogják engedni a csajok, hogy a buli végén megrakd őket, mint most. Egyelőre másra úgy se nagyon jók.
2011. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
szakács oldalakra a beküldők között keress ..biztos nagyon házias lányok=)
2011. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

"A Te korodban sehol... Egyelőre élvezd ki az életet, mert 10 év múlva már nem fogják engedni a csajok, hogy a buli végén megrakd őket, mint most. Egyelőre másra úgy se nagyon jók."


Nem olyan vagyok, aki egy ilyen helyzetet kihasználna. Amúgy sem szexpartnert keresek, hanem olyat, akivel akár ilyen dolgokról el lehet beszélgetni. Én hiszek abban, hogy ebben a korosztályban is van, hiszen én is ebben a korosztályban vagyok és ilyen vagyok :) Kétség sem fér hozzá hogy ezrével vannak ilyen lányok, csak nehéz őket megtalálni.

2011. szept. 3. 10:10
 5/46 A kérdező kommentje:

szakács oldalakra a beküldők között keress ..biztos nagyon házias lányok=)


Szakácsoldalakra én receptért járok :) Mert szeretek főzni. Így ha lány is szeret, az egy közös pont, de még nem jelenti feltétlenül azt, hogy a lány komoly gondolkodású lenne?

2011. szept. 3. 10:12
 6/46 A kérdező kommentje:
A könyvtár amúgy jó ötlet, de kisvárosban lakom, itt csak akkor járnak könyvtárba ha ki kell venni a kötelezők rövident :D Én sem járok sosem könyvtárba.
2011. szept. 3. 10:16
 7/46 anonim ***** válasza:
65%

Sote, Elte, meg Pázmány. Más suliban az újgazdag elkényesztetett plázacicák tömkelegével fogsz találkozni.

Persze kivételek lehetnek. Ja meg menjél Gödörbe.

2011. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

A hol kérdésre nem tudok válaszolni , csak azt tudom mondani , hogy vannak ilyenek , igaz , hogy nem sokan de egyszer biztos találkozol vele. Én is ilyen vagyok , komoly , nem a blikket olvasom , hanem olyan könyveket amik megváltoztatják az életem. Persze azért nem vagyok komoly , csak a szó abban az értelmében , h gondolkodom és nem arról , h mit csinálhat éppen most Alekosz :D De én foglalt vagyok :)

17/L

2011. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Majd ELTE szerepel a tervek között, de egyelőre még középiskolába járok vidéki kisvárosban.
2011. szept. 3. 10:47
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát van egy rosz hirem: ilyen idősen komoly kapcsolatra annyi az esélyed korodbeli lányokkal, mint semmi. Majd kb tiz év múlva. Esetleg. De a mai korcs világban még ezt se garantálom.


Nem hiszem, hogy van ilyen gyűjtőhelye az ilyen lányoknak. Jó is volna. De majd ha sok pénzem lesz, nyitok egy klubot csak értelmes embereknek. Bár lehet, hogy rövid távon csődbe mennék.


Keress olyan helyeken, ami a kultúrához kapcsolódik. Partypics@'k ritkán járnak múzeumba, művészmoziba, szinházba, különböző előadásokra vagy szakkörökre. Bár tudnék neked kivételt is mondani. Semmi sem garantált. Ugyanúgy egy buliban is rátalálhatsz egy ilyen csajra. Szóval csak keresni kell mindenhol és meglesz! 22F

2011. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!