Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 21 évesen 17 éves kisfiúnak nézek ki?

Figyelt kérdés
185/75 viszont arcra nagyon fiatal vagyok. :(
2011. szept. 4. 00:03
1 2
 1/13 mackus válasza:
én is hasonlóan vagyok vele :9 de van olyan csaj aki nagyon szereti ezt :Ptapasztalat
2011. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Smartguy86 ***** válasza:
46%
Ezzel vigyázz, mert ha nem nézel ki elég öregnek, nem kapsz majd nyugdíjat. Ez a 2050-es kormánytervezetben van...
2011. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem is olyan gáz! Engem 17 éves koromban egyszer 13 évesnek néztek! 20 évesen automatikusan gyerekjegyet adtak bizonyos helyeken...

Igazából most, 40 felé közeledve egyre kevésbé zavar. Sőt...

2011. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak 20 éves lány vagyok, engem nemzavar, de nem is tetszik, csak úgy van a fejem a véleményem közepén...
2011. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

barátnőmet rendre 16 körülinek nézik MAX, vagy fiatalabbnak, pedig elmúlt 19 :)

én se nézek ki úgy mint némely 17-18 éves... és fejben is eléggé gyerekek vagyunk mindketten :) szal zsák a foltját :)

22/f

ja és nem gáz fogadd el magad változtatni ugyse tudsz...

2011. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És akkor miért baj,ha fiatalabbnak néztek ki?Később a fordítottjával lesz bajotok.Sosem értettem,h miért nem viselik az emberek ilyet méltósággal,ha már egyébként mindent megtettek.Frizura,öltözködés, fellépés a fontos.Azzal lehet valaki fiatalosabb vagy hathat érettebbnek.29N
2011. szept. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az megnyugtat, hogy agyilag annyinak sem?
2011. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
12 éves gyerek okosabb nálam azt mondogatja mindig haverom. :D
2011. szept. 4. 19:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiús pasik olyan cukik^^ :)
2011. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és 21 éves szintén. :D


Nekem ha sört veszek is elkérik a személyim. :D vagy szórakozóhelyeknél is, mondják is, hogy de fiatalos vagy, eleinte zavart, de már inkább örülök neki :D


a fiatalabb lányoknak bejövök legalább :D


hajdú-bihari csajok írjatok, ha egy cuki, aranyos, fiatalos pasit kerestek


barátnőhiányban szenvedek úgyis jelenleg

2011. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!