Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, hogy szerezhetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, hogy szerezhetném meg magamnak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Én vagyok most 17 éves a lány 16 :)

én kb. 10-20 cm-el magasabb vagyok tőle.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem :)

Sok sráctól hallom ,hogy "csúnya, nagy az orra .. stb." , ők ezt mondják.. szerintem semmi gond nincs vele :) Nekem nagyon is bejön.. :)


Nos.. Már 2 éve ismerem látásból.. eleinte írogatunk Fb.-n.. aztán később elkértem az msn címét és ott is írogatunk 1-2 hetet.. (egy busszal járunk suliba de nem egy suliba)

Elkövettem egy nagy hibát ! (Később beláttam.. :( )

írtam neki olyat amit nem kellett volna.. azt ,hogy a barátaim nevetnek az ő barátnőjén és ,hogy hogyan "csúfolják" :S

Nos ezt leírtam neki (véletlen) és ezen "felháborodott/mérges lett" :(

őőő.. ezután letiltott msn -ről és nem is írogattunk többet :( és még a buszon sem akart köszönni :(


Ez már kb. 1 éve volt és most tetszett meg nekem nagyon ez a lány :)

Mind a ketten falun lakunk (nem 1 faluban).

Én nem járok el bulizni csak egyéb kisebb baráti összejövetelekre :) és ezzel ő is így van ha jól tudom..


Nem vagyok én egy Brad Pitt kinézetre.. és a vagyonom sem akkora mind Bill Gates -nek :S hanem inkább kevés :S

Nincs sem autóm sem motorom .. :S


A hátra lévő életemre már vannak terveim, de szeretném ha ő is szerepelne benne :) (Amíg a halál el nem választ, akár)


A segítségeteket szeretném kérni !

írjatok ötleteket ,hogy hogyan "csábítsam" el :)


Fiúk / Lányok , írjatok. Kíváncsi vagyok az ötleteitekre..


Köszönöm !


(Ha kíváncsiak vagytok még valamire akkor írj és elmondom)


2011. szept. 5. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tőle vagy magasabb? Mit csinált veled, kinyújtott?
2011. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha mentek valahova busszal akk ülj az ölébe és fo$d össze magad :) Nálam bevált,1 életre nem felejtett el engem
2011. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krvua ***** válasza:
0%
írj neki regényt.
2011. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rabold el, ez racionális és megérthető megoldás lenne a helyzetedben.
2011. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DakotaDamon ***** válasza:

Hát, nem igazán van ötletem, de azért valamivel többet mondhatok, mint az előttem szólók. Én a helyedben először is megkérdezném tőle, hogy mi a baja. Nem biztos, hogy az akkori "beszólás" miatt mérges, de ha mégis, vagy nem mondja el, miért, akkor kérj bocsánatot tőle. Aztán maradj kedves, mindig legyen hozzá egy-két jó szavad, még ha nem is köszön. :) Egy idő után meg fog enyhülni! :)

L/17

2011. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Amikor a buszmegállóban álltunk akkor felmértem a terepet és valamivel alacsonyabbnak láttam őt..


2. Ha csak hülyeséget tudsz írni akkor tartsd meg inkább magadnak !


3. Én most csak azért írtam ennyit mert majdnem mindent leírtam... és minek írjak 5-6 sort ,hogy mindenki ezt meg azt kérdezzen kommentbe..

2011. szept. 5. 16:47
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 16:44


-->


Eddigi legértelmesebb válasz :) THX :)


Már vissza köszön :) Máma tapasztaltam a buszon :D "Sziaa.."


csak nem tudok ,hogyan lépni :S :(

2011. szept. 5. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
"(Amíg a halál el nem választ, akár)" Aaaaj nekem kell egy ilyen fiú :(
2011. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyél te is ugyanolyan vele mint ő veled, (azért te add meg a tiszteletet, köszönj) de ennyi. És hidd el ha futsz utána akkor csak azt éred el hogy majd úgy gondolja "he he ez a srác bármit megtesz" hát nem, állj a sarkadra, majd megenyhül. Jó a bocsánatkérést azért ne hagyd ki tényleg, de nem kell rohanni utána mint egy kiskutya, majd észhez tér. Sok sikert 23/L
2011. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:) Bár én kellenék neki :)
2011. szept. 5. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!