Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki megmondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki megmondta, hogy végleg vége, hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
léccike segitsetek h mit etgyek h ujbol a régi kapcsolat legyen?! mivel tudnám kiengesztelni?? előre is köszike!
2008. febr. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy mi volt az oka, hogy szakított!
2008. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát azt mondta h nem foglalkoztam vele eleget:S de pedig már ugy bánom:S lécc adjatok vmi jo tanácsot amivel ki tudnám engesztelni:$
2008. febr. 17. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis törődéssel és odafigyeléssel még visszakaphatod! Csak lássa azt, hogy tényleg igazán akarod!
2008. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyet értek az előttem szólóval, hogy konkrétan tudni kellene miért is lett vége a kapcsolatnak? Ha vége is lett, miben tudnál te változtatni? Bármi is történt a kapcsolat újrakezdéséhez mindketten kellettek. Ülj le és beszél vele őszintén, és nézd meg, hogyan reagál. HA még mindig akarja, h folytassátok, akkor az ott kiderül. Lehet,hogy jó lesz, lehet hogy rossz. De! Tudni fogod, hogy fölöslegesen futod-e a köröket v sem? Szerintem egy pasi/csaj nem ér annyit, h a másikat elszalaszd.

Remélem, tudtam segíteni!

Üdv.: Enikő

2008. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam már hasonló szituba csak akk én szakítottam és vissza akartam szerezni azt a fiút, bármivel próbálkoztam nem tudtam vissza szerezni mert azt mondta h elvesztettenm a bizalmát:( próbálj vele beszélni, add tuttára h róla szól az életed és h nélküle semmi vagy. lepd meg valami ajándékal vagy akar csak egy kertből szakított virággal!de ha mégsem jönne össze akk kitartást kívánok neked az elkövetkezendő hónapokra mert szörnyű lesz(tapasztalatból mondom)
2008. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!