Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehezen tudok ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudok ismerkedni a nőkkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondjaim vannak az ismerkedéssel. Van úgy, hogy szinte semmit nem tudok írni egy nőnek, egyszerűen nem tudom mit írjak, miről beszélgessek vele. Nagyon tetszik egy nő, de mégis elbukom azzal, hogy nem tudok jól beszélgetni. Mit tegyek?
2011. szept. 5. 22:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Írni? Én beszélgetni szoktam velük, nem írni. Bár ha néma vagy, akkor más a helyzet...
2011. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Vicces... De akár beszélgetésről van szó, akár gépnél írásról, nehezen megy.
2011. szept. 5. 22:01
 3/27 anonim ***** válasza:

Hogy telt a napod?


Ezelső kérdésnek nem roszz.Erre ő vállaszol,mesél,és a végén visszakérdezi ugyanezt.

2011. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen, nos ezek az alap kérdések megvannak, hogy milyen napod volt volt? hogy vagy? de utána elfogynak ezek és nem tudom miről beszéljek.
2011. szept. 5. 22:08
 5/27 anonim ***** válasza:
kis kreativitásr ember XD
2011. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
segítséget szeretnék kérni, nem kritizálást...
2011. szept. 5. 22:13
 7/27 anonim ***** válasza:
kérdezz spontán olyat amivel nem tud csak igennel vagy nemmel válaszolni :D pl. ha nyerne a lottón mire költené a pénzét stb :D
2011. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel késő van így az agyam se fog annyira, ezért rövid tömör és velős lesz amit írok: nem kell félned tőlük, ők is büdöset sz@rnak. Ők is emberek. Veled egyenrangú emberek (legalábbis a normálisabbja).
2011. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a spontán dolog tetszik, ki próbálom majd.
2011. szept. 5. 22:16
 10/27 A kérdező kommentje:
Az utolsóval is egyetértek!
2011. szept. 5. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!