Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Szerintetek mi a helyes?

Figyelt kérdés

Van egy lány 2 hete ismertem meg közös barátok útján.

Egy hétvégi gyalogtúrán voltunk 7-en (4 fiu 3 lány) és nekem megtetszett ez a bizonyos lány.Még az nap este "akcióba" léptem és megmondtam neki, hogy nekem tetszik ő és lenne-e kedve velem ismerkedni. Az volt a válasza "ha tudok várni félévet".Ezt nem értettem, másnap beszélgettünk elég sokat(már amennyit lehet egy baráti társaságban komolytémákról:D) és megtudtam, hogy megy ki Brüsszelbe tanulni egy félévet,ez volt az a félév.

A múlthétvégén elég sokat találkoztunk.Egy vissza fogott,kedves,aranyos,mosolygós lányt képzeljetek el.

Az első randin csak beszélgettünk kb 2 órán át,amit az eső félbe szakított.Ezen a randin adtam neki egy arcra puszit és csóválta a fejét,ez nem jó jel. :)

Elhivtam másnap a Jazz napokra, ahova hivta a barátnőjét is, hogy tőle is elbúcsúzzon meg minden.Elsőnek nem akartam belemenni, hogy ne legyek felesleges harmadik,de azt mondta ne butáskodjak,végülis 3man voltunk.Lazára vettem a dolgot, nem akartam lépni felé semmit az arcra puszisfejcsóválás után,de nem stresszeltem.Sokat nevettünk,piszkáltam,csipkelődtem(nem fizikailag :D)közbe kb 8 fősre duzzadt a társaság, senkit nem ismertem, de nem érdekelt senki csak ő.Itt voltak pozitív vissza jelzések, mikor az utolsóbuszára szállt fel, akkor már ő bújt hozzám és ölelgetett meg ilyenek, ez nekem jól esett.Ez pozitivan könyveltem el.A szombat,vasárnapot a szüleivel töltötte velem tegnap találkozott utoljára,kb annyira gondolt ő, hogy elkisérem a buszhoz, ami kb 15 perc. Ez nekem kevés volt és én felszálltam a buszra és hazáig kisértem a 15 percből lett vagy 2,5 óra,vettem neki egy plüss kutyust, aminek nagyon örült,főleg a parfümöm rajta.Jól éreztük maguntak, mivel tudtam hogy ma utazik ezért megkérdeztem tőle,hogy szerinte mi legyen velünk.Nyitva hagyta a kérdést azzal, hogy ő nem akarja megtiltani nekem azt hogy bulizzak meg ilyenek.Én azt válaszoltam, hogy most megvárom karácsonyra jön haza.De nekem közbe lesz szabim meg ilyenek és most ahogy néztem a repjegy se drága (wizzair oda-vissza 10k+10k vonat, ha jól értelmeztem).Mivel nem szereti a nyomulós srácokat,ezért szerintetek repdessek utána 1x-2x vagy várjam meg amig ő jön haza, magyarán hagyjak neki mozgásteret?

Nekem már most hiányzik,pedig 30 perce szállt le a gépről, ha minden rendben ment.

én 24 ő 21.

Nem tudom kinek hogy tetszen, de arra gondoltam, hogy elkérem a cimét hogy levelet irok neki és akkor egy hétvégén csak ugy meglepem. :)

Szerintetek mi a helyes ?


2011. szept. 6. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
nem rövid bocsi,de a lényeg benne van. :)
2011. szept. 6. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam:)

A cím elkérés jó ötlet meg a levél de egyszer csak úgy ne toppanj be kérdezd meg tőle esetleg hogy örüln-e ha kimennél hozzá stb :)Szerintem nem fog nemet mondani.Sok sikert. ;)

2011. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez nagyon aranyos történet. szerintem látogasd meg. Én nagyon örülnék neki, ha a lány helyébe lennék :D
2011. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek a másodikkal.


Gondold csak el, két embernek is örömet okoznál vele: neki, és magadnak!


De előtte tényleg kérdezd meg tőle. Már csak azért is, mert így napokig VÁRNI fog rád, és te is napokig VÁRNI FOGOD, hogy találkozz vele. Ezek a (beteljesülő) várakozások nagyon széppé tudnak tenni egy kapcsolatot!


Higgy nekem, elég vén vagyok hozzá... :-D


Pedro

2011. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat és nekem is tetszik az a rész, hogy mindketten várjuk. :)
2011. szept. 6. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

látogasd meg mindenképp, de ne meglepetésszerűen.

kérdezd meg előtte.

2011. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 1,5 honapot varj es akkor menny ki 1x. Noverem is kinnt van nemetben o is 3honapra es a baratja is ijenkor ment ki hozza :D
2011. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy terveztem én is. :)

Október második hetében megyek szabira is, akorra gondoltam, de nem akarok kolonckodni a nyakán 1 hetet. :D

Elege lenne belôlem hamar. :D

2011. szept. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!