Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne párt keressek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne párt keressek hogy biztos megtaláljam a nekem valót?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok és a korosztályom beli lányok jónagyrésze egyáltalán nemjön be főleg az a ribancos 1éjszakás féle. nemtudom hol keressek eddig nemtúl sok társkereső oldalt néztem de nem is nagyon jött be. külsőre nem támasztok nagy elvárásokat de mindenképpen törődjön magával fő hogy milyen belül. szal fogalmam sincs h hol keressek remélem tudtok segiteni.
2011. márc. 16. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár csajt "fel kell próbálnod" majd mire meglesz az igazi. Csak így lehet.
2011. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem 1 hosszabb kapcsolatom volt fél éves együtéléssel és abbol eléggé sokat tanultam minden téren... nemértem miért mondja mindenki hogy jók és kellenek az 1éjszakás kalandok ahoz hogy megtalálj egy igazit... fejtsd már ki légyszi
2011. márc. 16. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
azért kellenek egy éjszakások hogy amíg keresed az igazit ne hokival töltsed az idődet.
2011. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
... nem tudom nekem rohadtul nemjönnek be ezek... akkor már inkább magamnak verem vagy szeretkezek. még a végén beb@sz az éc vagy mégrosszabb 1 gyerek... egy 15 éves díszpics@tol. annyit nem ér nekem és szerintem nem nagyon élvezném a dugást hogyha már szeretkeztem is
2011. márc. 17. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Az igazán jó dugás is szerelmeskedésnek indul.

Egyébként meg egyetértek az előzőekkel.

Dugj meg annyit amennyit bírsz,aztán lehet,hogy az egyikben megfog valami és megkínálod reggelivel is és nem fogod tehernek érezni a társaságát.

2011. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jolvan hát ígyis választ találtam a kérdésemre... nem eleme a jó kapcsolatnak hogy előtte futókalandokba legyen részed de esélyt adhat komolyabb kapcsolatra a futókaland... csak az a bibi hogy a futókalandban felszedett csajok is futókalandra vágynak és én mélyebb kapcsolatot szeretnék. aki felkínálja nekem magát az szóba se jöhet barátnőnek. nem szeretek annyira küzdeni 1 lányért de ne is adja magát tálcán
2011. márc. 17. 00:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nem minden csaj akit könnyű felszedni r*banc és nem biztos hogy csak futó kalandra vágynak csak azt gondolják hogyha nem adják meg magukat nincs esélyük
2011. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de a kérdésre még mindig nem kaptam választ. hogy hogy és hol nemigazán vágom
2011. márc. 17. 10:02
 9/10 A kérdező kommentje:
1-2 tippet várok ha esetleg van írjákok már le légyszives
2011. márc. 17. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is normális, tradícionális beállítottságú lányokat keresek, és nem ribanc diszkósk.rvákat. Néptáncszakkört, íjászfoglalkozást, és múlttal foglalkozó rendezvényeket ajánlanék, oda normális lányok járnak, nem a jelen ideológia által bepalizott ostobák.
2011. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!