Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vágyom egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy igazi társra, de vajon mit tegyek, hogy megtaláljam? 27F

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy sohasem volt szerencsém a lányokkal/nőkkel. Nem vagyok egy adoniszi alkat, és kicsit zárkózottabb is vagyok.

Az elmúlt 10 évben valamennyi romantikus próbálkozásom többé-kevésbé csúfos kudarcba torkollott. Így aztán, hogy bizonyos tapasztalataim mégiscsak meglegyenek a szebbik nemmel, olyan hölgyekhez fordultam, akikkel egyértelmű volt, hogy én mit adok nekik, és tőlük mit kapok én.

Mindazonáltal az igény arra, hogy találjak egy lányt, aki lelki társam (is) lehetne, nem múlt el bennem, noha néha szerettem volna, hogy megszűnjön ez az igény. De nem szűnt meg. Sőt talán erősebb is mint korábban. Visszagondolva, azt hiszem, még 1995 táján vizionálhattam először egy sötéthajú lányról, akivel hasonló lehet a világnézetünk, és afféle lelki társak lehetnénk. A későbbi évek során ezt a "víziót" kiegészítette az, hogy szexuálisan is egymásra vagyunk hangolva.

Realisztikusabb énem azt mondatja velem, hogy ez a lány csak a képzeletemben létezik, a naiv-romantikusabb oldalam viszont szeretné azt hinni, hogy ez a sötéthajú lány igenis létezik, és egy napon, ami talán már nincs is oly messze, találkozni fogunk.

De vajon hol/hogyan találhatná meg őt egy magamfajta srác?


2011. szept. 6. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te aztán tényleg elég zárkózott vagy.Társkeresőn sem raksz fel képet magadról?
2011. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát... légy elegáns. De az öltönyhöz kell egy tartás is. :)
2011. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem, társkeresőn fölraktam képeket magamról. Úgyhogy a hiányukon nem múlott (lehet, hogy inkább a meglétükön:P)
2011. szept. 6. 22:25
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

sürgősen kezdj el olvasni vmi könyvet (Brian Tracy/ Napoleon Hill stb.)

Aztán jöhetnek a PUA könyvek... Amikből megtanulhatsz csajozni

Dobj egy privit küldök párat gyorsba!

F18 (én is most tanulom)

2011. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!:-)

A társkeresőn tényleg senki nem írt vissza Neked?:-O

Bár szerintem nem is ott fogod megtalálni az Igazit.:) Én nem értek egyet ezekkel.:-D


Én lány vagyok, és nekem személy szerint be szoktak jönni az öltönyös, elegáns pasik. Én is szeretem az eleganciát.:-)

Úgyhogy szerintem inkább a túlzárkózottságoddal lehet probléma. Mármint nem így neten keresztül, hanem személyesen. Szerintem egy kicsit bátrabbnak kellene lenned a lányokat illetően és nem a múlton rágódni/múltra gondolni,hogy mi történt akkor a lányok és közted, amikor mondjuk egy nővel kell beszélned.

Lehet, hogy már avval több önbizalmad lenne, ha tényleg változtatnál egy kicsit a külsődön. És én nem olyan radikálisan gondolnám, hogy legyél metálos.:D Inkább csak egy kis haj igazítás, meg ilyenek. Mondjuk nem tudom milyen a hajad, lehet, hogy így sincs vele semmi gond.:D


Szóval szerintem a lényeg az, hogy próbálj meg magabiztosabb lenni - bár tudom, hogy ezt könnyű csak így leírni, de megtenni sokkal nehezebb. De szerintem azért próbáld meg! ;D

Sok sikert!!!^^

2012. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Maradt a rondarandi.hu

Bár szerintem kizárt, hogy annyira csúnya legyél,hogy az a gond.Visszahúzódó vagy,mi meg szeretjük a magabiztosságot,a magamfajta perverzek még a szemtelen humort is. Jófiúnak tűnsz,ez a baj.

pua=égő,gáz,meg ne próbáld..

2012. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!