Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

tetszik egy lány jól elbeszélgetünk és el akarom hívni randira pontosabban lennénk ott én a haverom( mint mentség mindenre amit elcseszek ) meg lehet szólnék neki hívja meg a barátnőjét de nem merem elhívni pedig ráér ő is a haverom is és tudom hogy most nincs barátja.Simán csak félek hogy elutasít hogy tudnám legyőzni a félelmet?

az az igazság hogy élőben nem is nagyon találkoztunk de mégis szeretem és ha mással találkozok akkor is Őt keresem benne.

mit tegyek?


2011. szept. 7. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd randira, ne fossál a gatyádba és ha szerencséd van összejön valami.
2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne legyél puha.öcs kérdezd meg és ha mégis nemet mond akkor már hibáztathatod magad..
2011. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szarozz, max visszautasít és akkor mivan?!
2011. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd el szemtől szembe, nem kell haver sem az ő barátnője. Ha 4en vagytok akkor már az nem randi.


amúgy mi van ha valamit elrontasz? inkább azt kérdezem mit lehet elrontani? Ha félénk vagy tuti nem fogod idő előtt megcsókolni, sőt még próbálkozni sem vele.


Ha netán nemet mond akkor mi történik? Csak nyerhetsz vele, ha nem kíváncsi rád akkor felesleges futni utána, értelmetlen időpocsékolás.

2011. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!