Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem volt még barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Persze, jöhetnek a válaszok, hogy looser vagyok, pedig azért nem hiszem..heti 2-3 edzés, kocka has, öltözködés sem gáz, osztályban nem túl jó szó, de domináns vagyok, viszont az a gáz , hogy nagyon kevés a lányismerősöm, főleg olyan nincs, akit barátnőnek is el tudnék képzelni, tehát nem olyan magas a mércém..mit kéne tennem, hol lehet normális lányokkal megismerkedni :)?16/f (pest)
2011. szept. 7. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Észrevenni őket, nem csak a menő cicababákat.
2011. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

LOOOOOSERRR!!!



Nah komolyra fordítva a szót edzés stb...ha nagyon ismerkedni akarsz bár hol lehet.

2011. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
buz.bárban és hívd el apádat is
2011. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
apádnak mondom, hogy ott várjon téged
2011. szept. 7. 18:26
 5/20 anonim ***** válasza:

elsőnél ott van a pont. (:

ne csak a cicababákat lásd :)

2011. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
cicamica én már megbeszéltem apáddal, hogy lesz k.ró társa és mondtam neki, hogy közeli ismerőse lesz az, pontosan TE!!!!
2011. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
koöszi az értelmes válaszokat eddig :)
2011. szept. 7. 18:31
 8/20 anonim ***** válasza:

valószínűleg homoszexuális vagy...

amúgy leírtad... azért nincs barátnőd, mert még nem ismerkedtél meg olyannal, akit el tudnál képzelni barátnőnek, és ő is el tudna képzelni téged a fiújának... de ezt így 3 sor után bővebben senki nem fogja neked megmondani... kérdezz barátokat... vagy éppen kérdezz meg egy kedves lányt :)

2011. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
oké , meglátni minden lányban a szépet, nem rossz 5let elsőre, milyen helyekre lehetne járnom, hogy több legyen a lányismerős?
2011. szept. 7. 18:33
 10/20 anonim ***** válasza:
És mondd, nyaktól fölfelé mennyire vagy edzett? :-)
2011. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!