Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a TO-ra címzem a képeslapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a TO-ra címzem a képeslapot, vajon eljuthat-e a lányhoz, mert a címét nem tudom?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, facebookon ismerősök vagyunk, telefonszámot cseréltünk már, de sajnos csak 2 hét múlva tudunk találkozni, mert külföldre utazom 10 napra.

Meg szeretném lepni egy képeslappal, de sajnos a címét nem tudom, közös ismerősünk nincs, facebookon pedig csak a suliját látom.

A tervem a következő, aztán majd kijavítotok, leírni bonyolultabb, mint gyorsan átgondolni... Szóval:

Megveszem a képeslapot, megcímzem az ő nevére, veszek rá bélyeget. Bemegyek a postára, lepecsételtetem (így szép a képeslap, pecséttel, rajta az üdülőhely neve...), majd a képeslapot beteszem egy borítékba, és a borítékot megcímzem a lány nevére, és a suli TO címére. Eljut-e így hozzá? Biztos naiv vagyok, de talán a TO-n küldenek neki egy üzenetet a neptunon vagy etr-en, amiről ő e-mailben értesítést kap (az e-mailt mindennap megnézi gondolom). A lány bemegy a TO-ra, és ott megkapja a borítékot, benne a képeslappal. Így szeretném meglepni. Járható-e ez az út? Vagy más ötlet?


2011. szept. 7. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót röhögtem :D A TO-n többségben a saját dolgukat megcsinálni is derogál, vagy épp segíteni, nem hogy majd neked postát játszanak...

Amúgy meg miért nem kérdezed meg a címét a lánynak? Vagy esetleg a legjobb barátnőjétől miért nem kérdezed meg?

2011. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a TO?
2011. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A TO= tanulmányi osztály

Igen, ismerem a to-s néniket... sírok kínomban :( és nevetek, milyen hülyék :)


Azért nem kérdezem meg a legjobb barátnőjét, mert szinte egyáltalán nem ismerem a lányt, nemhogy a barátnőjét! :) egyszer beszéltünk kb. 20 percet, és volt egy telefonszámcsere, majd leírtam neki, hogy nemsokára külföldre megyek, ezért nem jött még össze az első randi...

Meg szeretném lepni. Valami ötlet? De most komolyan, ettől függetlenül is kérdezhetem akár, mi történik, ha a nevemre, de a suli TO címére kapok egy levelet? Mi történik? "iktatják"? :) Nem látok bele a TO működésébe, még az is lehet, hogy ilyenekkel foglalkoznak ahelyett, hogy a munkájukat rendesen végeznék...

2011. szept. 7. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg olyan nehéz elkérni a címét telefonon?!
2011. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! nem lenne nehéz elkérni, de _meglepetésnek_ szánom a dolgot. tudja, hogy külföldre megyek pár nap múlva, így könnyen össze tudná kombinálni....
2011. szept. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!