Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak Valentin napra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak Valentin napra szerelmes képeslapot egy fiúnak, akibe szerelmes vagyok vagy ne?

Figyelt kérdés
A gyerek sajna foglalt,viszont nagyon úgy fest hogy akar engem,csak nem mer lépni.Ha írnék neki mailt,akkor talán összejönnénk vagy felejtsem el?
2009. febr. 12. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj, ha nem merd személyesen megmondani.
2009. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem fog kiröhögni? :D Max elhajt,nem?
2009. febr. 12. 15:29
 3/6 anonim válasza:
Ôszintén bevallom, én is félénk vagyok. Én speciel nagyon örülnék, ha a lány, aki tetszik nekem, küldene egy ilyen emailt! Szóval nyugodtan küldd el neki! ;)
2009. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt elfelejtettem mondani, hogy ne félj, nem fog kiröhögni, azt csak a bunkó állatok tennék! Ha meg kiröhög, akkor nem érdemel meg téged!
2009. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen!!!

és ez tapasztalat mm nagyon sok bnőm úgy jött össze a sráccal h írt neki v bejelölte iwiwen a többi utánna jön magától

2009. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor jó,köszi,meg fogom próbálni,mert személyesen tényleg képtelen vagyok elmondani neki,pedig egy csomót beszéltünk már.Aztán ha nem válaszolna esetleg,legalább tudom mi a helyzet...:S
2009. febr. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!