Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek segítettek egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek segítettek egyáltalán már a gyik válaszolók? A válaszok egyik fele nem komoly a másik meg azt meg egyáltalán megfogadtátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem még csak a kígyó válaszolok segítettek.


de a viccet félretéve igen. csak normális kérdést normálisan kell feltenni.

2010. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első kommentelőnek igaza van, normálisan kell feltenni a kérdést és ez NEM SZERELEM/SZEX kategória

Fail

2010. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen.Igaz én számítástechnikai kérdéseket tettem fel.
2010. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért itt akarják megkeresni a gyik kérdezők az igazi választ a gondjaikra. Ha azért teszel fel kérdést, hogy megtudd, hogy kb. általában mi a helyzet egy adott dologról kapcsolatosan, akkor az helyén való, és érthető. De ha pontosabb, személyreszabottabb tanácsot, választ akarsz, akkor inkább beszélgess barátaiddal, anyuval, apuval, tesóddal ha van! Ezáltal közelebb kerülsz hozzájuk, és te is jobb válaszokat kapsz szóval mindenki jobban jár.
2010. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon finom receptet kaptam itt.

Nem feltétlenül a saját kérdésemre kapott választ tudtam eddig hasznosítani,másnál is olvastam már használható ötletet.

2010. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem igen.és ebben a kategóriában és normális válaszokat kaptam:) és más témáknál is segítettek :)

18L

2010. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen! Innen tanultam meg igazi spagettit csinálni (nem olyan zacskós sz*rt). Meg egy csomó háztartási praktikát eltanultam innen, mivel kezdő háziasszony vagyok.

21 L

2010. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ebben a kategórában?mert tényleg hülye kérdés a többség.Meg olyan buták.honnan tudnánk már hogy a pistinek tetszik a mari amikor a mari sem tudja...tőlünk várják a választ?nem is ismerjük őket?nagyon idegesítő :DD
2010. máj. 6. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen segítettek, és hasznos is volt, egy srác adott nagyon jó választ és azóta is segít, csak az óta már nem ide írók ki kérdést hanem tőle kérdezem meg.
2010. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem ebben a témában igen.és nem olyan kérdés volt h lehetek e terhes, tetszem e neki meg ilyesmik.hanem egy normális kérdés és segített mindenki:)
2010. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!