Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a haverom házibulijára úgy mentem el, hogy beöltöztem medvének. Be is vették, hogy én vagyok a Medvesrác, nem volt probléma. Viszont megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon bejön és össze akarok jönni vele. de most mit csináljak? Menjek oda, hogy heló, én vagyok a medve az előző partiból? Nem gáz az? Amúgy nem vagyok lúzer 22/F
2011. okt. 13. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem menj oda csak úgy, és ezt a medvés titkot meg vidd magaddal a sírba, mert ez nagyon lúzer dolog bocs
2011. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Múlt héten volt egy kérdés, egy csaj tette fel, hogy bele van esve a Medvesrácba, mit csináljon.

Úgyhogy szerintem keress más szórakozást, minthogy hülye kérdéseket teszel fel álneveken.

2011. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jópofa a medve dolog, bár nem tudom, mi az a medvesrác... Mindegy is.

Menj oda, mondd meg, hogy te voltál a medve és kész. Vagy kiröhög, vagy nem.

2011. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10:53 Lehet, hog yneked kéne inkább tájékozódnod, mielőtt idehánysz valamit. a gugli a barátod.
2011. okt. 13. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azon a partin végigjátszottad a medve szerepet úgy, hogy a végén csak a "feje maradt fent", ne hirdesd :-)
2011. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!