Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire ostobának gondoltok bennünket?

Figyelt kérdés

Sok fiú panaszkodik manapság, hogy nem sikerül neki a barátnő, akár évek óta. A szabvány női reagálás a következő: "Túl sokat akartok, adjátok le az igényeiteket!Nem csak a plazacicák léteznek a világon!"

Nos, erre a válaszom a következő: A legtöbb ilyen srác teljesen tisztában van az adottságaival és ennek megfelelően próbál barátnőt szerezni. Már be sem próbálkoznak olyan csajoknál, mint akikre a válaszolók gondoltak. Arról már nem ők tehetnek, hogy még ezeknek a lányoknak is az egekben vannak az igényeik.

Sokszor előfordul a szórakozóhelyeken is, hogy kifejezetten szürke egér vagy akár csúnyácska lányoknál próbálkoznak be a fiúk,akár még A jobb külsejűek is, mert annyira elegük van a sok pofáraesésből.És sorolhatnám tovább a példákat.

A lányok valószínűleg "nem aakrják ezt észrevenni", mert különben nem írnának ilyen zöldségeket.


2011. szept. 7. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elég rosszul látod a dolgokat. Pedig nekem még nem volt barátnőm :) F/18
2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is rosszul látod, és hülyeség az általánosítás akár nőkről, akár férfiakról beszélünk.

20L

2011. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért látnám rosszul a dolgokat? Kismillió ilyen hozzászólás van, hogy "ne csak a tökéletes nőket keressük!"

Holott pont, hogy a legtöbben nem őket keresik, mert tudják, hogy nincs esélyük.

2011. szept. 7. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is egyetértek azzal, hogy az általánosítás hülyeség mindkét irányba.... Mellesleg szórakozóhelyen ne csodálkozz, mert ott nem lehet ismerkedni. Az én párom nem az a tipikus jó pasi (vékony, félénk stb.), mégis sikerült már az első percben levennie a lábamról.

20/L

2011. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
21:46 csak kíváncsiságból: hogy vett le a lábadról :)
2011. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Walk With Me ***** válasza:
88%
Épeszű, érett embereknél nem hinném, hogy a külső _annyira_ fontos lenne. Úgy értem, hogy mondjuk egy modell kinézetű lánynál nem csak a modell kinézetű fiú lehet befutó, hanem átlagos/"érdekesebb" kinézetűek is, ha a személyiségükben olyan valami rejlik, amivel meg tudják fogni a másikat. Ne az ilyen diszkóban vonagló tizenéves lánykák alapján alkoss véleményt.
2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Huh, megpróbálom összefoglalni :D Szóval eleve nem (teljesen) társkeresés céljából kezdtünk el beszélgetni, hanem a hobbinkról (a hobbink egy rendezvényén voltunk). Nem nyomult, hanem végig nagyon kedvesen, és tisztelettudóan beszélt, sokat mosolygott. Látszott rajta, hogy iszonyúan zavarban van, és nekem nagyon megtetszett, hogy összeszedte a bátorságát miattam :) Így szívesen adtam meg a nevem neki, hogy megkereshessen, így kezdtünk el randizni. Ha nyomult volna, biztos elhajtom, szóval nálam ez volt a titok.
2011. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy mindket reszrol "igenyekkel, elvarasokkal" kezdenek. Ha igazan tud szeretni valaki, akkor annak nem lesznek igenyei, az orul annak, hogy egyutt vagytok es elvezitek egymas tarsasagat. Ahogy en latom, a mai tizen-huszonevesek 95%-a igen felszinesen gondolkodik. Es onbizalom az zero. "Azert nem nyomulok a jo csajokra mert ugysincs eselyem, meg biztos, ugyis egy ribi." Ugyan mar, ez is csak az onbizalomhianyt mutatja. Nekem anno volt egy munkatarsam, akkoriban volt 30 eves de mar kopaszodott, sovanyis volt, es hat nem egy szepfiu. Megis allandoan jo noi voltak. A lagutobbi baratnoje egy nagymellu, hosszu voros haju babaarcu leanyzo. Tudjatok mi volt a titka a pasinak? Mindig csak a legjobb nokhoz ment oda, mert tudta jol, hogy a legtobb pasi gyava megszolitani oket, azok a lanyok meg orultek, hogy vegre valaki foglalkozik veluk. Persze ehhez azert kell nemi kommunikacios kepesseg, (nem olyan stilus, hogy "sunaznalak") de akkor is van benne valami.

Nagyanyo

2011. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Hogy h*lyeség-e a kérdés? Egyátalán nem! Általánosítás? Talán egy kicsit.

Szerintem a kérdező nagyon jól látja a dolgot, inkább ti éltek burokban, vagy vagytok nagyon szerencsések (valószínű az utóbbi). De a lényeg, hogy nem volt ilyen irányú tapasztalatotok. Aki már átélt ilyet és elkezdte a fejében összerakni a dolgokat, nyilván világosabban látja a helyzetet. De ez egy valós dolog sajnos.

Ugyanez van a társkereső oldalakon is. Már az átlagos vagy kicsit csúnyább lányoknak is az egekben vannak az igényeik és egy átlagos kinézetű pasi legtöbbször labdába sem rúghat, ha rossz külsejű akkor pláne nem.

2011. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Azt kapod, akit megérdemelsz.

Még ha fáj is az igazság.

23/L

2011. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!