Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 évesen hol lehet értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen hol lehet értelmes, komoly, felnőttként gondolkodó lányt találni?

Figyelt kérdés
Állítólag ilyenek egyre kevesebben vannak, de én pont ilyet keresek... am ózdi vagyok
2011. szept. 8. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy általában az ilyen lányok nem rázzák magukat a diszkóban, szóval én kávézóra, beülős, beszélgetős helyekre szavazok. egyébként szerintem a könyvtár is elég jó hely, nálam már ott is próbálkoztak, de nekem van barátom :D

de ha nem lenne.... :)

2011. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

matek pótvizsga! csak vicc, de akárhol találhatsz ilyen lányt, hülyeség h nem mer discoban is van de ugyis lejön neked ha nézed pár percig h szimpatikus e a viselkedése.....


a könyvtár ökörség mindenki ezt mondja alaptalan, attol h valaki könyvmoly nem biztos h olyan akire te vágysz, nézz szét strandokon, folyopart.....

2011. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárhol, járj nyitott szemmel és kezdeményezz! Mondjuk az értelmes férfiak is kihalófélben vannak..sajnos...

24L

2011. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez b*szott nagy kamu, én g*ciértelmes vagyok egyetemre járok attol hogy szeretek élni:)

nem jol fogalmaztad meg uccso :D

2011. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha Ózdon nem találsz... Keress máshol.
2012. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont értelmes, komoly, felnőttként gondolkodó férfit keresek. Sajnos ők is egyre kevesebben vannak...


26/N

2012. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!