Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek ha közelednek felétek a fiúk? Mondjuk egyetemen vagy egyetemi helyeken?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány van az egyetemen(szte), az a baj h fiús szakra járok és ott kevés a lány de más karokon csak úgy nyüzsögnek a szebbnél szebb lányok...komoly kapcsolatot szeretnék valakivel kialakítani mert fél éve nincs baratnőm már és hiányzik valaki mellém...könyvárban számítógép központban stb sok ember van...de milyen szöveggel lehetne odamenni amivel lekötném mondjuk a figyelmét? Mégse mehetek oda h szia ez meg ez vagyok és milyen szakos vagy milyen órád lesz stb.egyáltalán érdemes megszólítani valakit? randira egyből ugyse jönne el szerintem egy lány se nagyon...ötlet?
2011. szept. 8. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én 21 éves egyetemista lány vagyok. Nem, nem szeretném ha idegenek odajönnének hozzám mondjuk úton órára, vagy könyvtárban... Probálkozz inkább szórakozóhelyeken, kocsmákban.. dohányzol? az is egy mód az ismerkedésre:) bár h most lassan sehol sem lehet..
2011. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán odamehetsz ismerkedni a fenti szöveggel... Aztán ha a csaj is szimpinek talál, akkor beszélget veled, ha nem, akkor amúgy se lenne esélyed nála.
2011. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
első voltam: amiket írtál tényleg nem rosszak, de rámenős se légy, és vedd észre ha nem jössz be neki, vagy nincs hozzád kedve.
2011. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat van aki örülne neki van aki nem
2011. szept. 8. 10:21
 5/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy az egyetemen álltalában nem a párjukkal mászkálnak a csajok és baromi nehéz eldönteni ki a szingli és ki nem...az meg baromi kinos ha van baratja és ugy probalsz vele ismerkedni...
2011. szept. 8. 10:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj minél több havert szerezni a közeli karokról is. Azoknak is biztos van baráti társasága ahova elhívhatnak ahol ismerkedni tudsz.
2011. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az abszolút favorit a szórakozóhelyen való ismerkedés. Mégsem a könyvtárban vagytok, ahol azért elég fura lenne megszólítani csak úgy bárkit is. Elismerem, hogy diszkóban sincs könnyű dolga a kicsit félénkebb fiúknak, mivel a csajok általában csoportosan táncolnak,isznak, és még pisilni sem mennek egyedül. Mondjuk én már ebből kinőttem, és ha ismerkedni szeretnék, odaállok a pulthoz, rendelek valamit, és nézelődöm,keresem a szemkontaktust. Szóval irány a Jate/Retro/Sing, amit akarsz, hajrá:)

23N

2011. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó-nehéz kiszurni melyik lány akar ismerkedni vagy melyik nem ha több jelet adnátok akkor könnyebb lenne
2011. szept. 8. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

MÁsodik vagyok.


Szerintem az se hülyeség, ha szünetben odaülsz valakihez, meghívod kávéra, ilyesmi. Nálunk kényelmes fotelek vannak, ahol lyukasóra vagy szünet alatt lehet beszélgetni. Szerintem ez is egy jó taktika, ha nem lenne párom, és szimpi lenne a srác, nekem bejönne.

2011. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

11:05 vagyok

Miért kell mindig jeleket sugároznunk felétek...? Megpróbálod az egyik lánynál, és ha valakinél nem jön be a csábos pillantás+mosoly kombináció, a másiknál úgyis bejön. Nagy számok törvénye alapján:) Rengeted lány van Szegeden ilyenkor. Mondom, csak egy elismerő pillantás, meghívod valamire, közös téma pedig egyértelműen az iskola. Melyik karra jár, milyen szakos, hanyadéves, stb. Ami viszont fontos: magabiztosság, talpraesettség és semmiképp se mutasd ki, hogy egy kicsit is izgulsz. Nincs is értelme izgulni, hiszen nem az életed múlik rajta:) Akkor még csak 1 lány lesz a sok közül,kit érdekel, ha visszautasít...

2011. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!