Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen módon szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen módon szeretitek, ha közelednek hozzátok?

Figyelt kérdés
Én az utcán is megszólítom a szép lányokat, mert egyszerűen élek-halok értetek! De a legtöbb lány nem ismerkedik az utcán. Akkor hol, és hogyan közeledjek a szép nőkhöz? 42 vagyok, de inkább 30-asnak néznek. Ja, és ennyi sok szép nő közül hogyan találjam meg az igazit, a nagy Ő-t?
2011. szept. 12. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 42 éves korodig nem jöttél rá, akkor nincs mit hozzá szólnom.
2011. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De figyelj már te nagyokos! A mai lányoknál már nem jönnek be a régi módszerek! Az én időmben pld a dizsiben még felkérés volt, és lány csak fiúval táncolt. Akkor még örültek egy rózsacsokornak is...ma meg: divatos, drága cuccokat kel venni nekik a plázában. Ma meg a szórakozóhelyeken a lány-lánnyal táncol, ja és a felkérésre - Szabad egy táncra, -hülyén néz rám. Én versenytáncos voltam, tehát ismerem a latin táncokat is.
2011. szept. 12. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lányok után fuss, inkább a nőket keresd már a te korodban. Amúgy, nem csak a szöveg, hanem a kinézet is számít. Lehet a legmenőbb dumád, ha nem tetszel a nőnek illetve lehetsz a legelesettebb a beszéd terén, ha megtetszel valakinek, akkor nem ez fog számítani.
2011. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló, egyetértek. Sportoló vagyok, izmos, 162 cm magas, de nem gazdag, és a legtöbb mai NŐ sajnos erre hajt. Én a 25 körüli lányokat azért keresem, mert ők még : életvidámak, és nem annyira pénzközpontúak, mint egy 35-40-es NŐ.
2011. szept. 12. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. 35 éves (életvidám) nő vagyok, nem értek egyet azzal, hogy a 35-40-es nők hajtanak a pénzre, sőt inkább pont azt tapasztalom, hogy a fiatalabb korosztály, akinél a látszat és a menősködés számít. Az általad írt korosztály inkább az érzelmi biztonságot keresi. Talán ez azért van, mert aki addig nem talált magának párt, kétségbe van esve, hogy nem is fog. De életvidámság sem kortól függ. Ha fiatalabb korosztályra pályázol, nem a szórakozó helyeken fogod megtalálni az igazit abban biztos vagyok, de tény, hogy az utcán sem, mert az túl rámenősen hat. Nem tudom hogyan írjam le neked, jól kell tudni színészkedni. Én nagy színész vagyok ismerkedés terén, nem tudom hogy csinálom, minden helyzet más, lényeg, hogy mindig észre vettem/veszem a pillanat adta lehetőségeket. Járj nyitott szemmel és nyitott szívvel. Ne csapj le, ne kínáld magad, kamuzz kicsit, alakítsd úgy a dolgokat, hogy mindig legyen második lehetőség egy randira.
2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!