Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Miként kezdhetnék el valamit is vele?

Figyelt kérdés

Szóval. Gimnazista vagyok, 9.-es. Új osztályomban van egy lány aki tetszik de nem tudom, hogyan kezdjek el vele egyáltalán flörtölni vagy valami hasonló, mert körbeveszi mindig valaki és én eléggé félénk vagyok ilyen téren. Volt már, hogy nevettünk dolgokon, egymásra mosolyogtunk beszélgettünk, de csak úgy osztálytársi szinten. Nem vagyok egy nagy nőcsábász, nem vagyok valami szép arcú sem, még barátnőm sem volt, igazi. Szerintetek lehet ebből valami?

ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 8. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha egyedül van akkor sima ügy, ha barátnőivel van akkor menj oda hozzá és hívd félre, akkor valld be neki hogy homár vagy
2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

közösségi oldal? :) bökés :D beszélgetés :) kezd azzal,hogy milyen volt a napotok. Előbb-utóbb úgyis jön magától,hogy mit írj :) sok sikert

{20L}

2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat, mosolyogj rá, nevettesd meg, menjetek el moziba 3-an 4-en, ha nem rögtön randira akarod hívni. :)
2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mész oda hozzá, és nem sokat beszélgetsz vele, vagy ha beszélgetsz is semmit mondó témákról akkor nem lesz belőle semmi.


Keresd a társaságát, persze ne csüngj a nyakán mint egy kis majom. Ha nem veszi a lapot, vagy nincs visszajelzés a részéről akkor keress mást. Felesleges időpocsékolás.

2011. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen aki értelmesen válaszolt. Nem vagyok homokos, ez a kérdésből is látszik, ő LÁNY és FIÚ!
2011. szept. 9. 17:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő LÁNY ÉN FIÚ
2011. szept. 9. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg egyedül van aztán, lopózz a háta mögé majd üsd le a töri atlaszoddal. (Tipp: bükkfás töriatlaszt használj, mert az jobb mint a tölgyfás.) Aztán ha eszméletlen úgy kezdesz hozzá ahogy csak akarsz.
2011. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Keményfedeles a töri atlaszom, de nem fogom megütni.
2011. szept. 15. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hét telt el kérdés feltevése óra. Sikerült végre odamenned hozzá, vagy húzod az időt amíg össze nem jön valakivel?
2011. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már ültem mellette is órán ő maga kérte :) Próbálkozok beszélgetünk stb.
2011. szept. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!