Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton lesz életem első randija. Félek, hogy ha megcsókol nem tudom hogy mit csináljak. (? )

Figyelt kérdés
15 vagyok, és lány. már lettek volna alkalmaim hogy csókolózzak, egy pasival de mindig elfordultam :S tényleg jön magától minden? annyira parázok :D
2011. szept. 8. 16:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szájrapuszim már volt :D
2011. szept. 8. 17:19
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Közbe simogasd a péniszét.
2011. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj! Szerintem is jön majd az magától. Ha meg szájrapuszi már volt, akkor hova parázol. Egy tipp a kezedre: karold át a nyakát. Egyesek szeretik, ha ahjukba túrnak, de speckón belőtt sérója van, lehet nem értékelni, de a nyak átkarolással nem nagyon lehet mellélőni. :)
2011. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jo de a szajrapuszi meg a csok nem ugyanaz :S de koszonom mindenkinek :) bocsanat az ekezetek miatt..
2011. szept. 12. 17:28
 15/16 anonim ***** válasza:
add önmagad és akkor menni fog :)
2011. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell paráznod. Minél jobban parázol idegeskedsz annál roszabbul fog menni. Sőt egyáltalán nem megy csak ha nyugodt vagy. Egyébként meg hol van írásba megírva hogy első randin már csókolozni kell? Azt akkor "kell" amikor már mindketten úgy gondoljátok megjött rá a pillanat. Nem értem hogy mi ez a rohanás? :S A mai tinédzserek mért nem tudnak várni hogy megérjen rá a dolog?

Na persze tudom hogy az jár a fejében a lányoknak ha nem csókolozik velem akkor biztos nem is kíván vagy ha te nem teszed meg akkor a srác fogja hinni hogy nem is kell neked. Ez baromság.

És a csóktól nem kell tényleg parázni, nekem is az első olyan volt mintha már sokadszorra csináltam volna. El se akartam hinni hogy ebben nincs is semmi ördöngősség :)

2011. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!